Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

МРАЗОТА ВАДИМ НЕСТЕРЕНКОВІ ПРИЙШОВ «ПІ»

МРАЗОТА ВАДИМ НЕСТЕРЕНКОВІ ПРИЙШОВ «ПІ»

8 августа 2019 0 Comments

Новомосковськ проголосував за число π – 3,14. Саме ці порядкові номери – 3 і 14 – виявилися найпопулярнішими у жителів 38-го виборчого округу під час голосування на виборах до Верховної Ради України. В одному виборчому бюлетені під №3 значився кандидат в нардепи Владислав Бородін, в іншому – під №14 партія «Слуга народу».

“Слуга народу” Владислав Бородін

Отже, вибір зроблено. Наша газета традиційно після кожних виборів ґрунтовно аналізує, як проголосували новомосковці, порівнює ці результати із загальнодержавними, обласними, районними, а також знаходить відмінності у вподобаннях виборців Новомосковська в залежності від мікрорайону проживання. Не зраджуємо цій традиції й зараз.

Щодо партійного списку, то в цілому Україна проголосувала за «Слугу Народу», ця партія перемогла в усіх областях, крім Донецької, Луганської і Львівської, де в двох перших перемогла «Опозиційна платформа – За життя», на Львівщині з мінімальною перевагою – партія «Голос», в закордонному окрузі – «ЄС».

Загальну картину щодо результатів виборів по Україні завершимо цитатою Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який пояснив причини провальних результатів партії Порошенка «Європейська солідарність»:

«Прочитав інтерв’ю Петра Олексійовича для «Української правди». Схоже, він так і не зробив для себе висновків з того всього, що відбулось останнім часом. Як, на жаль, так і не зрозумів, чому я не пішов на вибори разом з ним. Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями. Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів. Врешті і я теж не зміг з огляду на його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду».

На території 38-го округу працювало 137 виборчих дільниць. На 135 з них перемогу отримала партія «Слуга Народу». У Герасимівці з перевагою в 7 голосів перше місце взяв «Опозиційний блок», а в Івано-Михайлівці 1-2 місця розділили «Слуга Народу» і «За Життя». Характерно, що у цих двох селах у мажоритарному окрузі переміг Вадим Нестеренко.

Цікаве спостереження стосовно підсумків виборів по мажоритарних округах у Дніпропетровській області: у всіх 17 округах депутатами обрані висуванці «Слуги Народу», у т.ч. по 38 округу (місто Новомосковськ, Новомосковський, Магдалинівський, Юр’ївський райони) – Владислав Бородін.

У Новомосковську найбільше прихильників Бородіна проживає на Кулебівці, найменше – в самому центрі міста, де більше полюбляють Нестеренка. А найменшу підтримку Нестеренко отримав на Кулебівці і Перевалі.

Партії «Слуга Народу» довіряють на Воронівці і Кулебівці, а найменше прихильників вона має серед виборців, які голосували в ДЮСШ. Цікаво, що навіть цей найменший показник по Новомосковську перевищує відсоток підтримки «Слуги Народу» в цілому по Україні.

Партія «За Життя» користується найбільшою популярністю у жителів центра міста, найменшою – на Геофізиках.

У порівнянні з середніми цифрами по 38 округу, у Новомосковську дещо менше підтримують «Слугу Народу», а ось прихильників партії Порошенка у нас більше, так само більше і симпатиків партії Вакарчука «Голос». Хоча «Голос», на думку жителів Новомосковська, абсолютно не достойний бути представленим у ВР.

А ось Радикальна партія значно здала свої попередні позиції – відсоток вподо­бань по Новомосковську більш ніж вдвічі нижчий за окружний і більш ніж втричі – за загальноукраїнський показник. Воно й не дивно, адже владу в місцевих організаціях партії на Новомосковщині захопили представники тепер уже колишнього нардепа, а ми розуміємо, що це означає.

Активність виборців по Новомосковську не здивувала, вона була однією з найвищих в області. Видно, добряче Нестеренко дістав людей…

Вибори продемонстрували, що, на жаль, брудні політичні технології досі працюють, і вони залишаються доволі ефективними. Наприклад, за трьох технічних кандидатів (Бестаєв Олімбег, Борисенко Яна, Дядик Олег), які були висунуті під брендом начебто «Слуги народу», щоб ві­дібрати голоси у справжнього представника партії «СН» Владислава Бородіна, віддали свої голоси в цілому аж 6 552 неуважних виборців! Це величезна цифра, зважаючи, що той-таки В.Г.Нестеренко набрав усього по округу 16 тисяч голосів!

Та навіть такі нечесні маніпуляції не допомогли нардепу-ледацюзі – він, не зважаючи на масштабну скупівлю голосів і піар його «липових» заслуг, заслужено став уже вчорашнім днем української політики. Його антирекорд – на дільниці у Гвардійському, де він отримав всього 2,8% голосів. Цей своєрідний осиновий кілок став відповіддю військових на блокування їх прагнень об’єднатися в окрему від новомосковських корупціонерів територіальну громаду.

На усіх 100% виборчих дільницях міста Новомосковська (а їх 33) впевнену перемогу здобув Владислав Бородін.

Поряд з цим, В.Г.Нестеренко переміг на 21 дільниці Новомосковського району, 11-ти дільницях Магдалинівського та 5-ти дільницях Юр’ївського району. Зокрема, у Новомосковському районі за Нестеренка проголосували виборці Підпільного, Левенцівки (в обох селах по 61% голосів!), Василівки, Всесвятського, Кільчені, Миролюбівки, Євецько-Миколаївки, Керносівки, Мар’янівки, Королівки, Миколаївки, Михайлівки, Івано-Михайлівки, Гнатівки, Герасимівки, Малокозирщини, Соколового, Ягідного, Надеждівки та по одній дільниці в Перещепиному і Губинисі.

Всього по Новомосковському району за Владислава Бородіна проголосували лише 33,9% виборців, за Вадима Нестеренка – 25,8%. Найбільше голосів Бородін отримав у Піщанці (53%), Меліоративному (52%) і Багатому (51,5%), найменше – у Герасимівці – 11,5%, Надеждівці та Івано-Михайлівці – по 14%. У той же час по Новомосковському району найбільше прихильників Нестеренка проживає у Підпільному та Левенцівці (61%), Герасимівці (60%), Мар’янівці (57%), найменше – у Гвардійському і Черкаському.

Після оголошення результатів виборів наша редакція отримала чимало відгуків. Читачі дякують, стверджуючи, що перемога над монстром-феодалом – заслуга “Новомосковської правди”. Це не зовсім так. Ми дійсно єдине у місті ЗМІ, яке, починаючи ще з 2014 року, послідовно викривало і показувало всю корупційну суть нинішньої новомосковської влади. Наші журналістські розслідування кололи посадовців і депутатів прямісінько в око. Але примусити замовчати вони нас так і не змогли. Ми вистояли попри їх намагання ліквідувати газету. Принагідно дякуємо всім – і читачам, і меценатам, хто всі ці нелегкі для редакції роки підтримував газету – матеріально і, що не менш важливо, – морально.

Що характерно, за всі 5 років царювання Нестеренка від нього не було жодного позову до суду на наші публікації. Хоча він з екрану «віджатого» телеканалу не раз заявляв, що ми публікуємо про нього вигадки. Але оскаржувати йому нічого, бо все опубліковане – правда! Насторожує лише той факт, що не було абсолютно ніякої реакції на матеріали журналістських розслідувань з боку правоохоронних органів. Сподіваємося, невдовзі реакція з’явиться…

Насправді ж підсумки виборів по Новомосковську свідчать ще й про те, що значно виросла свідомість городян. Ми набили вдосталь гуль від попередніх нерозсудливих голосувань, швидко вчимося на власних помилках і починаємо думати перед тим, як поставити позначку у бюлетені. А цього в команді Нестеренка явно не очікували. Жителі Новомосковська відтепер довіряють дійсно реальним справам, а не побрехенькам.

Що стосується сільських районів, то, на жаль, доводиться констатувати, що інформаційний простір багатьох сіл був окупований газетою нардепа, і люди роками не мали доступу до достовірної інформації, багато хто з них поняття не мають, до якого зубожіння доведений Новомосковськ за часи правління нинішньої міської влади, де першу скрипку 5 років грав Нестеренко. Що б там не говорили про сучасні інтернет-технології, село залишається патріархальним, воно потребує чесного друкованого слова.

Вибори до ВР позаду, що далі? А далі ми бачимо, що на місцях нічого не змінюється. Зокрема у Новомосковську вже через кілька днів після виборів оголосили переможця тендеру, який за майже 200 мільйонів гривень ремонтуватиме стадіон у Новомосковську. Ви вже здогадались, хто отримає ці шалені гроші? Ну звичайно ж, це улюбленець міської влади фірма «Стройінвест», через яку вони пропустили вже не одну сотню мільйонів. Інших кричущих проблем влада вперто не помічає, стадіон у них – першочергова проблема. Бо гроші йдуть через «своїх», через їхні липкі руки.

Хоч народний депутат у нас уже й змінився, та у виконкомі залишились сидіти маріонетки «папєрєдніка». Корупційні системи не просто продовжують працювати – красти там тепер можуть з подвійною енергією. Бо треба ж повернути гроші, витрачені на підкуп виборців…

Тому з величезною надією сприймається інформація про те, що у Зеленського готують документ про призначення дострокових місцевих виборів. “Вам цікаво, що буде з місцевими виборами? Не розслабляйтесь”, – заявив президент.

Скоріше б, бо місцеві мародери вже дістали!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *