Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В ОДНОМУ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НОВОМОСКОВЩИНИ З ГОРОДУ ВКРАЛИ ТОННУ ЦИБУЛІ

В ОДНОМУ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НОВОМОСКОВЩИНИ З ГОРОДУ ВКРАЛИ ТОННУ ЦИБУЛІ

13 августа 2019 0 Comments

Нещодавно в одній із спільнот соцмережі Фейсбук місцевий житель В’ячеслав Горобець опублікував інформацію стосовно того, що у мешканця села Новоселівка Новомосковського району з городу вкрали тонну цибулі.

Також автор публікації зазначив, що подібний випадок у даному населеному пункті вже не вперше. Місцеві жителі навіть намагались розшукати крадія з квадрокоптеру. Злочинці наразі невідомі, а місцева влада та поліція як завжди розводить руками.

«До чого ж доводить політика держави та байдужість місцевої влади, що спонукає не тільки підривати банкомати, а вже й красти цибулю! За свідченням місцевих жителів, «життя» у Новоселівці починається з 1-ї години ночі – рухаються човни, автівки, люди. Обносять вже не перший город і не перший будинок.

Замість того, щоб створювати реальні підприємства, залучати жителів до роботи на них у нас вже рік пишуть “проект розвитку громади”, призначають собі божевільні премії та покладають квіти до пам’ятників.

Подивіться, на що перетворилась колись квітуча Новоселівка.  Влада бідкається, а поліція розводить руками», – пише В’ячеслав.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *