Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

РЯТУВАЛЬНИКА ЗАКЛИКАЮТЬ МЕШКАНЦІВ МІСТА НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ

РЯТУВАЛЬНИКА ЗАКЛИКАЮТЬ МЕШКАНЦІВ МІСТА НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ

3 октября 2019 0 Comments

Традиційно для міста Новомосковськ, в осени мешканці починають впорядковувати територію власних домогосподарств, спалюючи залишки сухостою та сміття. Це, у свою чергу, призводить до підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах.

Тільки за одну добу (01.10.2019) на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло понад чьотири  пожежі на загальній площі 0,01 га.

З початку року в природних екосистемах області виникло 4499 пожеж на загальній площі 3269 га.

 

Така традиція українського сільського господарства загрожує цілій екосистемі та життю людей.

Тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту землі. Разом із димом у повітря потрапляють отруйні речовини – окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки. Викиди в повітря парникових газів руйнують клімат.

Окрім того, що така діяльність шкодить здоров’ю самих людей, виникає також загроза перекидання вогню на відкриту територію, поля та лісову зону, житлові будинки.

Тому ми закликатиємо усіх жителів Дніпропетровщини бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства!

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *