Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

В Новомосковську відбувся науково-практичний семінар на тему «Формування сталої традиції вивчення, збереження та розвитку нематеріальної культурної спадщини для прийдешніх поколінь в Новомосковську»

В Новомосковську відбувся науково-практичний семінар на тему «Формування сталої традиції вивчення, збереження та розвитку нематеріальної культурної спадщини для прийдешніх поколінь в Новомосковську»

18 октября 2019 0 Comments

15 жовтня 2019 року в приміщенні Новомосковського центру народної творчості відбувся науково-практичний семінар на тему «Формування сталої традиції вивчення, збереження та розвитку нематеріальної культурної спадщини для прийдешніх поколінь в Новомосковську»


Проникливими словами відкрила захід модератор семінару директор НЦНТ Калашник Ольга Михайлівна. Учасників семінару привітали: Шаликін Віктор Петрович, начальник управління культури, молоді, національностей і релігій та Мяконьких Тетяна Ігорівна, методист Комунального закладу «Новомосковський науково-методичний кабінет».

Дуже змістовними були виступи провідних фахівців, які висвітлювали певні теми. Це: . Любимова Анастасія Яківна, співробітник лабораторії фольклору та етнографії, викладач кафедри історії та теорії музики Дніпропетровської Академії музики ім. М.Глінки з темою «Концепція викладання українського музичного фольклору на уроках музики в загальноосвітніх школах», Гусіна Ольга Наумівна, завідуюча лабораторії фольклору та етнографії, викладач Дніпропетровської Академіїї музики ім. М. Глінки з темою«Відродження народнопісенної спадщини Дніпропетровщини», Карапиш Катерина Іванівна, керівник дитячого колективу-супутника фольклорно-етнографічного ансамблю «Криниця» (м. Підгороднє) з темою «Методика викладання в колективі. Майстер-клас з виконання козацьких пісень колективом-супутником фольклорно-етнографічного ансамблю «Криниця», Камшилова Оксана Анатоліївна, вчитель музики ЗЗСО № 18; Біла Світлана Володимирівна, керівник міського методичного об’єднання вчителів музики, вчитель музики гімназії № 3 з темою «Вивчення українського музичного фольклору в загальноосвітніх школах. Обмін досвідом», Литвин Неля Анатоліївна, викладач музично-теоретичних дисциплін та класу сольного співу ШЕВ ім.. М. Бровченка з темою «Вивчення українського музичного фольклору в школі естетичного виховання ім. М.Бровченка м.Новомосковська».

Учасники семінару були вражені неймовірним виступом дитячого ансамблю «Криниченька», який є колективом-супутником фольклорно-етнографічного ансамбллю «Криниця». Цей колектив надихнув наших новомосковських фахівців на подальшу роботу у справі збереження нематеріальної культурної спадщини для прийдешніх поколінь.

Взагалі семінар пройшов дуже плідно. Його учасники отримали унікальні знання, які будуть втілені у викладанні фольклорно-етнографічного матеріалу.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *