Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

“Щенки, я работник Генпрокуратуры, я вас всех на ноль умножу”: У Києві п’яний топ-чиновник накинувся з погрозами на місцевих “копів” (фото)

“Щенки, я работник Генпрокуратуры, я вас всех на ноль умножу”: У Києві п’яний топ-чиновник накинувся з погрозами на місцевих “копів” (фото)

6 ноября 2019 0 Comments

У Києві через створення аварійної ситуації на дорозі патрульні затримали чоловіка, який виявився одіозним співробітником Генпрокуратури України та правою рукою Руслана Рябошапки. Як повідомляє “Київ Оперативний” у своєму Telegram, він почав погрожувати копам і вести себе агресивно натякаючи на те що він права рука Рябошапки.

“Виявилося, що це одіозний пан Мукан Ігор Ярославович. Популярність у широких колах ця людина отримала після того, як вилаяла, погрожувала і принижувала свою колегу. Після цього його звільнили, але він подав касаційну скаргу на відновлення в роботі. Бо “несправедливо”, – йдеться мова в повідомленні.

Крім того, ця особа вдвічі намагався продути алкотестер “Драгер”, проте, всі спроби виявилися безрезультатними для нього. У підсумку, він відмовився від цієї процедури, через що відразу ж отримав постанову про притягнення до відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у стані сп’яніння).

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *