Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Дайте нашому пsдприэмству час, не ліквідовуйте, ми щось будемо робити – Керівник КП «Муніципальна варта» Ігор Белоус

Дайте нашому пsдприэмству час, не ліквідовуйте, ми щось будемо робити – Керівник КП «Муніципальна варта» Ігор Белоус

21 ноября 2019 0 Comments

20.11.2019 року відбулось чергове засідання Новомосковського виконкому. на наш погляд, надзвичайно жваво. Загальне враження: це вже не сольний концерт однієї особи, це оркестр з 10 інструментів. Саме стільки членів виконкому були присутні на засіданні, і кожен виступав, переконував, пропонував. І не безрезультатно. Але ми зупинемося лише на питанні, яке стосувалося журналіста газети “Новомосковська правда” Вадима Червоноштана.

Питання звучало так: «Про статтю в газеті “Новомосковська правда” №17 за 14.11.2019 «Кишенькова армія чиновників». Доповідачем був директор КП «Муніципальна варта» він же чоловік відомої блогерші Ксенії Белоу-Дзегарницької. У двох словах суть його сльозивого виступу: дайте нашому пыдприэмству час, не ліквідовуйте, ми щось будемо робити. Щось??? Ви розуміете шановні читачи, КП «муніципальна варта»  під керування Ігоря Белоуса отримуючи громадну зарплатню тільки планують працювати, а що вони до цього робили?

Про діяльність муніципальних вартовиків ніхто з присутніх членів виконкому не міг нічого згадати. Але директор Ігор Ьелоус зазначив, що вони, виявляється, пильно охороняють міські пам’ятники, площу Героїв, дитсадки «Чебурашка» і «Ювілейний», спустілі будівлі суду (провулок Козацький) і терапії. А ще вони Украину спасали, тільки де та коли незрозуміло, а зарплатню отримували вчасно.

Декларація директора КП “Муніціпальна варта” Ігоря Белоуса : https://declarations.com.ua/declaration/nacp_df60320c-6533-41bf-98df-aa04b15d18c8

Резюме Ігоря Белоуса https://www.work.ua/ru/resumes/2465693/

Так і не було отримано читкої відповіді на питання, навіщо охороняти площу Героїв, якщо вона не передана на баланс міста, там згідно з документами фірма ООО СК «Стройінвест» продовжує до кінця грудня 2019 року ремонт (мабуть, я погано придивлявся, але ремонтів не бачу). Тож площа перебуває на балансі обласного управління ЖКГ, через нього йде оплата робіт СК «Стройінвесту» за «роботи», і до передачі об’єкту завершеного будівництва місту саме «Стройінвест» повинен охороняти площу самостійно. Так само як і прибирати, поливати тощо. Натомість цим займаються наші комунальники, та й за воду платимо ми. Навіть кошти комунальникам за прибирання площі місто не має права платити, це порушення бюджетного кодексу, тобто граничить з кримінальною справою, бо гроші використовуються не за призначенням. (Тоді виникає питання – а де діваються кошти, ті, що «за призначенням»?) Відповіді ніхто не надав.

Те саме і по дитсадку «Чебурашка», він ще не добудований, знаходиться на балансі все того ж обласного управління ЖКГ, що оплачує роботу підрядників і саме підрядник має там наводити порядок, завершувати ремонт і охороняти територію самостійно.

А що можна охороняти в колишньому дитсадку «Ювілейний», навіть незрозуміло. Туди вже навіть бомжам бридко заходити… Ще запитання було до керівника Ігоря Белоуса, як вони охороняли дитсадку «Ювілейний» що його повністю розикрали? Відповіді ми не отримали.

На чітке запитання члена виконкому Марка Шухмана про заплату директора КП «Муніципальна варта» Ігор Белоус  відповів – 22 тисячі гривень. Тобто, пересічні громодяни нашого міста отримують в двічи меньшу зарплатню за реальну роботу, а охоронці КП ” Муніціпальна варта” нічого не роблять та отримують громадні гроші.

Виконком через велику кількість присутніх городян проходив у великому залі, тож зал просто охнув. За що? При цьому зі стільців ледве не попадали директори Новомосковських міських шкіл із зарплатою 6 тисяч (директор отримує навіть менше вчителя, бо має мало годин). Аналогічно по дільничним інспекторам поліції – вони отримують вдвічі менше, а відповідальність несуть по повній програмі. У «муніципалів» вписані в обов’язки практично ті самі функції, що і у поліції, але вони жодної відповідальності за власні проколи не несуть. Гарна робота КП “муніціпальна варта”!

Питання куди дивится міська влада? Чи вони в долі?

Член виконкому Михайло Михайлович Горбов згадав, що в кабінеті колишнього першого заступника міського голови Ковальова він постійно бачив одну й ту саму людину. Коли нарешті спитав у когось з працівників, хто це такий, виявилося, що це так працює директор КП «Муніципальна варта» Ігор Белоус.

Кого тепер охороняє?

Чому не використовувати для охорони об’єктів міста відомі усім охоронні структури, які обійдуться бюджету в десятки, а то й у сотні разів дешевше? Це запитання ми адресуємо меру міста пану Літвіщенко та його підлеглим.

Члени виконкому разом проголосували за проведення перевірки фінансово-господарської діяльності КП “муніціпальна варта”, а пропозиції за результатами перевірки винесуть на розгляд сесії для прийняття рішення. Хоча ми впевнені що нова влада знайде поясненя роботи КП та оставить директором Ігоря Белоуса з зарплатою 22000 гривень.

І це при тому, що згідно зі статутом КП «Муніципальна варта», аудит підприємства повинен був бути проведений ще два місяці тому, під час прийняття посади новим директором. Чи проводили б його, якби не публікація? Сумнівно…

Нагадаємо читачам, що публікації в пресі є підставою для відповідного реагування у тому числі й з боку правоохоронних органів.

Тож далі буде.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *