Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ГУЧНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА

У НОВОМОСКОВСЬКУ ГУЧНО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА

25 ноября 2019 0 Comments

Можливо, не всі знають, але саме  кожного 17 листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день студента – свято романтики, веселощів та юності. І саме йому була присвячена чергова зустріч дозвіллєвого клубу «Діапазон», що діє в юнацькому відділі новомосковської центральної бібліотеці. На молодіжну тусовку «Віват, студент!» зкреативні учні ПТУ № 48 , яким навіть майбутня сесія не завадила на деякий час відволіктися від навчання та як слід розважитися .

 

 

Варто погодитися, студентство – найкращий час для того, щоб почати самореалізовуватися, бути побаченим та почутим всіма. Це час, коли мрії можна творити власними руками, а долю – вершити самостійно. Потрібна лишень крапелька хоробрості та тонна зусиль, бо успіх ще ні до кого не приходив сам, його варто заробити. І саме в статусі студента для цього є всі можливості. Проте навчання навчанням, а про такі приємні атмосферні свята теж не варто кожному студенту забувати, адже для плідної роботи мозку теж потрібна гарна розрядка.

 

Гостям заходу бібліотекарі побажали якомога більше нових звершень, щоб їх студентське життя було наповнене радісними подіями, а все, що відбуватиметься на їх студентській лаві – назавжди запам’ятається найкращим та найвеселішим періодом життя.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *