Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську черговий скандал з будкомпанією «Стройінвест»

У Новомосковську черговий скандал з будкомпанією «Стройінвест»

28 ноября 2019 0 Comments

На цей раз скандал розгорівся між будівельною компанією ТОВ «Стройінвест» та Свято-Троїцьким храмом Православної церкви України міста Новомосковськ.

У місті Новомосковськ будівельна компанія ТОВ «Стройінвест» Дениса Островського розпочала будівництво центрального стадіону міста, під час виконання будівельних робіт у будівлі церкви з’явилися тріщини й такі самі тріщени з’явились і на прилеглих житлових будинках де живуть пересічні громадяни міста.

 

Мешканці пошкоджених житлових будинків, спільно з представниками церкви, звертались до мерії міста, але нажаль підтримки не отримали. Також мешканці неодноразово дзвонили на урядову лінію Кабінету Міністрів України та до нового очильника Дніпропетровської області. Нажаль і там теж не змогли допомогли мешканцям міста Новомосковськ та Український православній церкві.

Настоятель Микола Капралик стверджує, що він особисто телефонував меру міста пану Літвіщенко, а той, у свою чергу обіцяв допомогти, але допомога від мера досі йде…

Настоятель Свято-Троїцького храму Православної церкви України міста Новомосковськ Микола Капралик та мешканці житлових будинків прилеглих до міського стадіону, просять усіх небайдужих мешканців міста та й всієї України допомогти зупинити некомпетентні, злочинні дії будівельної компанії ТОВ «Стройінвест» та заборонити цій будівельній компанії руйнувати Свято-троїцьку церкву та житлові будинки жителів міста Новомосковськ.

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *