Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТЕ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТЕ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ

28 ноября 2019 0 Comments

27 листопада 2019 року у малій залі Новомосковської  міської ради відбулось позачергове відкрите засідання нових членів виконкому. На порядок денний було винесено  5 шкурних питань, які потребували нагального рішення членами виконкому.

 

Розпочалось засідання виконкому  з питання, що стосувалось  проекту місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік.  У своїй доповіді одіозна очильниця  фінансового управління Дакова Тетяна Дмитрівна детально розповіла про нього, а саме:

  • Про загальний обсяг доходів місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік;
  • Про загальний обсяг видатків місцевого бюджету Новомосковська на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами;
  • Про визначення показників взаємовідносин місцевого бюджету Новомосковська з іншими бюджетами на 2020 рік.

Після закінчення доповіді одіозної очильниці фінуправління у багатьох нових членів виконкому виникло безліч питань стосовно розподілених бюджетних коштів, тому рішення не було ухвалене членами виконкому. У зв’язку з цим новая команда виконкому прийняла  рішення відправити проект бюджету на доопрацювання.  28 листопада члени виконкому та начальник фінансового управління  знову зберуться на позачергову нараду задля детального розгляду проекту бюджету. І вже в п’ятницю 29 листопада відбудеться позачерговий виконком на якому, ми так вважаємо, ухвалять рішення вже з урегулюваними питаннями.

 

Друге не меньш шкурне питання стосувалось ухвалення  рішення про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 16.08.2019 року № 500/0/6-19 «Про встановлення  граничної ціни на теплову енергію, її виробництво, транспортування та  постачання (послуги з постачання теплової енергії) для населення».

Заступник директора КП “Новомосковськтеплоенерго”, колектор та депутат від ВО “Батьківщина”  – Різніченко Дмитро Віталійович зазначив, що таке рішення обумовлене  постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2019р.  № 929 «Про визнання такою, що втратила чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019р. №560», керуючись п.п 2 п. «а» ст. 28, п.6 ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На наш погляд не менш важливе питання  було представлено на розгляд, а саме схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міської комплексної «Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних  форм виховання у м. Новомосковську  на 2016-2020 роки».

Скандальна начальник служби у справах дітей та молоді Кравченко Ірина Анатоліївна звернулась з проханням до членів виконкому внести зміни у діючу програму та виділити додаткові 18 тисяч гривень, щоб допомогти дитячому будинку сімейного типу  Лиськіних та  покращити умови проживання дітей , а саме придбання спальних місць.

Ще одне шкурне питання стосувалось організації харчування учнів пільгових категорій у закладах середньо-загальної освіти Новомосковська у 2020 році. Поновлена на посаді начальник Управління освіти Падашуля Наталія Іванівна, наголосила на потребі  якісної організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 1 – 11 класів, у зв’язку з вищевказаним управління освіти просить, за рахунок коштів місцевого бюджету, затвердити вартість харчування для пільгової категорії учнів, 25 гривень  на одну дитину за один день.

І останнім в порядку денному було розглянуто питання про внесення змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Новомосковська на 2019 рік.

 

Новий начальник управління житлово–комунального господарства та капітального будівництва – Семенюк Євген Семенович у своїй доповіді зазначив, що необхідність рішення викликана тим,  що проект  на капітальний ремонт набережної по вулиці Паланочна вже є і вже є можливість “списувати бюджетні кошти”. Однак, необхідно отримати звіт з оцінками впливу на довкілля, для того щоб не затягувати виконання робіт.  Вартість цих робіт складає приблизно 927 тисяч та під час робіт вартість може зрости в рази, на  цей рік було  виділено 100 тисяч, у зв’язку з цим начальник ЖКГ звернувся з проханням до членів виконкому про додаткове внесення цих заходів до заходів виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку на 2019.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *