Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковська влада приготувала медикам подарунок до Нового року

Новомосковська влада приготувала медикам подарунок до Нового року

29 ноября 2019 0 Comments

Нашому віданню стало відомо, що Новомосковська міська влада у рамках «реформи медицини» з початку грудня скоротить ставки медпрацівникам.

Цікаво те, що згідно так названої вбивчої «медицинської реформи» в Україні таке скорочення передбачене з квітня 2020 року, але в Новомосковську реформаторка Тетяна Дакова, яка відповідальна за медицину, пішла попереду потяга та підготувала проект рішення про скорочення ставок працівникам медицини вже з грудня місяця поточного року.

Незважаючи на те, що медпрацівники нашого міста фактично перед новим роком залишаться без заробітку, міська влада не захотіла чекати початку 2020 року та вже зараз почала скорочення ставок, а після дойде й до скорочення посад.

Нагадаємо читачам, що в нашому місті вже скоротили лікарів кардіологів і тепер на все місто остався лише один кардіолог, таке скорочення очікується у всіх галузях.

Цю інформацію нам частково підтвердили працівники мед закладів нашого міста, які стверджують, що їм вже повідомили про скорочення ставок та майбутнє скорочення штату працівників.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *