Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Нові подробиці вчорашнього розстрілу з автоматичної зброї мешканця Новомосковська

Нові подробиці вчорашнього розстрілу з автоматичної зброї мешканця Новомосковська

10 декабря 2019 0 Comments

Як повідомили нашому виданню правоохоронці, постраждалий від замаху бандитів Максим Вікторович Камчатник отримав поранення в голову, а дружина Камчатного залишилася без пошкоджень.

На теперішній час постраждалі від нападу знаходяться у безпеці, поліція розшукує нападників, застосувавши план перехват «СИРЕНА».

Нагадаємо, що вчора 08.12.2019 року близько  23 год. 30 хвил.  за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гастелло 64-А невідомі бандити відкрили вогонь з автоматичної зброї  по автомобілям «Лексус», в якому перебував та управляв місцевий житель

Камчатний Максим Вікторович 1988 р.н., а також по автомобілю «Субару», в якому перебувала дружина Камчатного М.В., після чого бандити зникли на автомобілі, ймовірно це був ВАЗ темного кольору з квадратними фарами.

Наразі Національна поліція відпрацьовує всі можливі версії та встановлює причетних до замаху на вбивство Камчатного та його дружини.

Пострадавшая Коломоец Татьяна Викторовна и ее супруг Камчатный Максим Викторович выплатит вознаграждение 100 000 грн. за расскрытие преступления, а также предоставление достоверной информации о лицах, причастных к покушению.

Кроме этого, каждый человек, который поможет в раскрытии данного преступления, получит достойное вознаграждение. Информацию просим предоставлять на Вайбер адвокату Гудыменко В.Г.

(Viber: 067-631-82-88 ).

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *