Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Тепер ми знаємо, чому Авакову довелося кликати на брифінг Президента

Тепер ми знаємо, чому Авакову довелося кликати на брифінг Президента

18 декабря 2019 0 Comments

Тепер ми знаємо, чому Авакову довелося кликати на брифінг Президента – щоб тиснути на суд і на суспільну думку, адже експерти не підтвердили однозначно, що Юлія Кузьменко – це кілер з нічної зйомки.

За одним пунктом так, за другим – ні, за третім – умовно достатньо. А “умовно достатньо”, це як в анекдоті:

– Скільки буде 2х2?
– Десь сім-вісім, але ніяк не дев’ять.

Ото такі докази для арешту у СІЗО на два місяці?

Ба більше, навіть Айван Бірч, той самий фахівець з Британії, зробив висновок, що найвірогідніше і фотографувала камери напередодні, і підкладала вибуховий пристрій, і привела вибухівку одна й та сама жінка. І це не хірург Юлія Кузьменко – це добре видно на фото. Велике питання чи була це Яна Дугар, яку слідчі вважають “розвідницею”, але не виконавицею.

Якщо б обрання запобіжного заходу для тієї ж Юлії Кузьменко слухав би не зашкварений у корупції суддя Вовк, чи відправив би суддя її у СІЗО на два місяці?

Чи відправив би суддя за грати Андрія Антоненка, якби не тиск с боку Президента, який освятив оту купу… доказів? У судді теж є очі і він бачить, що лажа з бородою вийшла.

Подивіться нове відео моїх колег зі “Слідства.Інфо” – там більше документів. Вони не доводять непричетність Кузьменко, але усі підтверджують сумніви щодо підозр на її адресу і щодо якості “розкриття вбивства” Павла Шеремета.

Александр Курбатов
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *