Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Студенти НККЕП відвідали Новомосковську податкову інспекцію

Студенти НККЕП відвідали Новомосковську податкову інспекцію

20 декабря 2019 0 Comments

19 грудня 2019 року в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» на економічному відділенні НККЕП ім.С.В.Литвиненка , в гр.ОО-21 була проведена екскурсія до Новомосковської державної податкової інспекції Дніпровсько-Новомосковського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області.


Зустріч з працівниками інспекції була надзвичайно цікавою, інформативною та корисною для студентів. З сердечною гостинністю та теплотою поспілкувалися із студентами очільниця цієї вагомої фінансової інституції – начальник Новомосковської ДПІ Червоняща Олена Василівна, інспектор відділу організації роботи Гнітецька Олена Володимирівна, . головний спеціаліст ДПІ Ярова Ольга Василівна.


Багато всебічних питань було опрацьовано на зустрічі. Особливо цікавим для студентів спеціальності Облік і оподаткування стало окреслення процедури їх подальшого працевлаштування в інспекції.
Безсумнівно, подальша співпраця коледжу та інспекції стане запорукою стабілізації фінансового сектору нашого мста та району, тому що людський кадровий потенціал завжди був наріжним каменем успіху.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *