Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковський виконком почав працювати!

Новомосковський виконком почав працювати!

23 декабря 2019 0 Comments

Ще декілька місяців тому, заходячи до приміщення Новомосковського міського виконкому, ми себе відчували як у музеї – окрім охорони в приміщенні ніколи нікого неможливо були знайти.

Але з приходом до влади пана Літвіщенка поступово все змінилось.

Тепер усі чиновники працюють майже до кінця дня й також є можливість застати їх на робочих місцях і у ранці, що неможливо було ще півроку тому.

Ми пом’ятаємо, як ще півроку тому, заходячи до приміщення Новомосковського міського виконкому і запитуючи охоронця, як нам побачити, наприклад міського голову – нам охоронець відповідав, що міський голова Сергій Горошко поїхав до Дніпра у справа, а де інші чиновники він не знає.

При цьому, ми звертаємо вашу увагу на те, що в Новомосковську міським Головою було обрано Літвішенко В.І., а не Сергія Горошко.

До приходу пана Літвіщенка ми спілкувалися з головним юристом виконкому Денисом Устименко, який ніколи не давав офіційних коментарів або інтерв’ю, мабуть тому, що він постійно був, як то кажуть, не в формі. Від нього регулярно надходив запах алкоголю та він постійно повторював нам, що не готовий щось коментувати, а тем більше давати інтерв’ю.

Тільки після того, як ми його запрошували до кафе чи ресторанчику, на «рюмку чаю», він ставав красномовним, а після пари таких чарок чаю розповідав таке, у що пересічні громадяни не повірять.

Нам дуже прикро, що від годівниці прибрали такого красномовного хабарника як Костянтин Морозов, який на запитання про надання коментарів до того, чи іншого інциденту, погоджувався, а потім запитував, чи можете допомогти дитячому садочку готівкою, для придбання чогось, але куди насправді йшли гроші нам не відомо.

Ми будемо сумувати без Костянтина Миколайовича Морозова.

Ми можемо ще довго розповідати про пригоди, яки в нас були з владою без влади. Ми усі пом’ятаємо хто саме керував містом до приходу пана Літвіщенка, та до чого ці керівники наше місто довели.

Зараз же ми впевнено можемо сказати, що з приходом до влади законного очільника, пана Літвіщенка, наше місто почало розквітати та в ньому почали наводити порядок.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *