Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У 2020 РОЦІ В М. НОВОМОСКОВСЬК БУДЕ ПРОВЕДЕНО ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КОНКУРС НА БУДІВНИЦТВО СОЦІАЛЬНОГО РИНКУ

У 2020 РОЦІ В М. НОВОМОСКОВСЬК БУДЕ ПРОВЕДЕНО ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КОНКУРС НА БУДІВНИЦТВО СОЦІАЛЬНОГО РИНКУ

25 декабря 2019 0 Comments

Ще у 2014 році у Новомосковську було проведено «Конкурс на кращу ескізну пропозицію по розміщенню соціального ринку в межах вулиць Шевченко, Кущівська (Дзержинського) та пров. Прогонного. Серед 4 учасників було визначено кращу пропозицію та прийнято до реалізації.

Про це повідомляє Відділ з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради.

По плану передбачено будівництво торгових рядів з майданчиками, навісами для оптової торгівлі з автомобілів; будівництво адміністративного корпусу, туалетів, кафе; будівництво майданчика для автомобілів відвідувачів та автобусну зупинку.

Архітектурно-планувальним рішенням передбачено розміщення території ринку з правої і лівої сторони вул. Шевченко з центральним в’їздом на ринок до мікрорайону «Самарь». Організація цього ринку дозволить зняти напругу на площі Перемоги і перенести торгівельні місця на ново створений ринок. Також це дасть можливість провести реконструкцію благоустрою площі Перемоги та надати історичному центру міста привабливості, комфортності, естетики для збільшення туристичного потоку та перетворення туризму на одну з найбільш прибуткових галузей економіки Новомосковська.

Найближчим часом буде створена робоча група та розроблені вимоги до інвесторів, які зможуть прийняти участь в конкурсі на будівництво соціального ринку.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *