Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВЛАСНОРУЧ ВИГОТОВИЛИ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

НОВОМОСКОВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВЛАСНОРУЧ ВИГОТОВИЛИ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

26 декабря 2019 0 Comments

Нещодавно до Новомосковського КЗ «Інклюзивно-ресурсного центру» завітали учні закладу загальної середньої освіти №2 аби вручити вихованцям центру власноруч зроблені подарунки.

«Від імені фахівців КЗ «Інклюзивно-ресурсного центру» хочемо подякувати учням ЗЗСО № 2 та їхнім батькам за приємні подарунки діточкам з особливими освітніми потребами на День Святого Миколая. Дітки у захваті від отриманих подарунків, які допоможуть розвивати дрібну моторику. Вже другий рік поспіль дітки нашого центру отримують розвиваючі іграшки від учнів шкіл зроблені власними руками. Спочатку це були учні ЗЗСО номер 1, у цьому році долучилися учні ЗЗСО №2. Це стало приємною традицією. Всі, хто хоче долучитися до цієї традиції- запрошуємо», – зазначили у публікації на Фейсбук працівники Інклюзивно-ресурсного центру.

Нагадаємо, що починаючи з липня 2018 рокі у Новомосковську офіційно функціонує комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради. Даний центр розташований на території  Колегіуму №11, в приміщенні старої технічної школи.

Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги, та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

КОММЕНТАРИИ

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *