Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Навіщо нам така муніципальна варта?

Навіщо нам така муніципальна варта?

7 января 2020 0 Comments

Днями, після чергового доїдання олів’є та різних салатів, ми з родиною вирішили прогулятися містом та відвідати міську ялинку.

У нас чудове місто, ялинка просто красуня, але те, що відбувалось біля ялинки не лізе ні в які ворота.

Коли ми з родиною прийшли до міської ялинки, то побачили молодиків на підпитку, які гучно розмовляли та ржали, при цьому поруч з ними у автомобілі ВАЗ 2104 знаходились представники міської муніципальної варти та дивилися на те, як зухвало та нахабно поводилися молодики.

Нажаль, представники муніципальної варти зовсім не виходили з авто, не попереджали та не зупиняли компанію, яка заважала відпочивати не тільки наший родині.

Про міську поліцію взагалі не хочу нічого казати, я вважаю, що в нашому місті Національної поліції немає, є кришувальники грального бізнесу та наркобізнесу.

На привеликий жаль, у нашому місті нікому захищати пересічних мешканців.

Поліція робить вигляд, що вона захищає нас, а муніципальна варта, яку створили депутати та фінансується з бюджету міста, взагалі забула про варту.

Після гучних криків молодики допили відкриті алкогольні напої, а пляшки розбили під ялинкою, та й після цього представники муніципальної варти ніяк не відреагували та нічого не зробили.

В мене запитання до міської влади, на черговому засідання виконкому ви встановили, що фактично створена муніципальна варта в нашому місті нічого не робить, неодноразово своїми діями варта демонструвала, що вона не спроможна захищати громадян та контролювати громадський порядок, так навіщо нам та нашому місту така муніципальна варта?

Навіщо витрачати чималі кошти на тих, хто нічого не робить, отримуючи з бюджету міста зарплатню?

Я розумію, що відповіді не отримую, а створена міською владою муніципальна варта як пропалювала бюджетні гроші, так і надалі це робитиме.

Але я сподіваюсь на те, що пересічні мешканці нашого міста кожного дня все більше і більше будуть задавати собі та владі таки запитання та на чергових виборах покажуть міській владі, що ми не дурні й обманювати нас не варто.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *