Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ МІСЬКА ВЛАДА ВИЗНАЧИЛАСЯ ЗІ СВЯТКУВАННЯМ ВОДОХРЕЩА

У НОВОМОСКОВСЬКУ МІСЬКА ВЛАДА ВИЗНАЧИЛАСЯ ЗІ СВЯТКУВАННЯМ ВОДОХРЕЩА

10 января 2020 0 Comments

Сьогодні  у Новомосковській міській раді, під головуванням скандального секретаря міськради Сергія Горошко, відбулася робоча нарада з питань підготовки до святкування Водохреща.

У робочій нараді прийняли участь керівники структурних підрозділів міської ради, деякі депутати міськради, представники служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронці, представники духовенства, військовослужбовці та громадські діячи.

Перед тим, як приступити до обговорення основних питань наради, скандально відомий секретар міської ради Сергій Горошко повідомив присутнім перелік місць, де саме буде проходити святкування Водохрещі.

“Водохреща не буде проходити на території Центрального міського пляжу парку культури та відпочинку ім. Сучкова – там ніяких заходів не буде” – про це категорично заявив Сергій Горошко.

–          вул. Паланочка (молодіжний острів) 12-00

–          м-р Перевал вул. ІІ Паланська            12-00

–          м-р Решкут вул.. Підлісна                   11-00

–          м-р Подол  вул.. Подолянська             10-00

–          м-р Воронівка вул.. Г.Павлова             11-00

 

За кожним напрямком робіт було визначено конкретні завдання, до виконання яких невідкладно приступили відповідальні служби.

Нагадаємо читачам, що одним из організаторів заходу на Водохреща буде депутата міської ради від ВО “Батькивщина” Олександр Мирошник які дозволяє собі назівати мешканців місьа Новомосковськ “МУДАКАМИ”

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *