Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську почали масово закривати та демонтувати незаконні АЗС (ВІДЕО)

У Новомосковську почали масово закривати та демонтувати незаконні АЗС (ВІДЕО)

11 января 2020 0 Comments

Згідно з наказом Президента  Володимира Зеленського по всій України правоохоронці почали закривати та демонтувати незаконні АЗС.

Першими виконання наказу відчули на собі власники незаконних АЗС у місті Києві, дали – Харків та Дніпро, та тільки через тиждень такі маленькі міста, як Новомосковськ.

10.01 поточного року в Новомосковську вранці правоохоронці, звертаємо вашу увагу правоохоронці не з Новомосковської поліції, а з Дніпра, разом з комунальними службами почати демонтування заправки, які не мали жодного дозвільного документу.

Очікують на вирішення своєї долі ті заправки, які встановлені з грубими порушеннями та простроченим терміном дії дозвільних документів.

Нагадаємо читачам, що у місті Новомосковськ понад 10ка АЗС встановлені та працюють нелегально, по інформації  міських ЗМІ нелегальні заправки в місті «кришують» правоохоронці та представники депутатського корпусу.

Наразі, як нам стало відомо, Закон таки добрався до міста Новомосковськ і в найближчий час незаконні АЗС у Новомосковську повністю приберуть.

Звертаємо увагу читачів на те, що це не заслуга Новомоскоської міжрайонної поліції та не прокуратури які довгі роки в Новомосковську «кришували» нелегальні АЗС. Те, що убирають нелегальні заправки в Новомосковську це заслуга Президента Володимира Зеленського.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *