Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Міський голова Новомосковська провів загальноміську нараду

Міський голова Новомосковська провів загальноміську нараду

15 января 2020 0 Comments

Вчора 14 січня міський голова Новомосковська Віктор Іванович Літвіщенко вранці провів першу в цьому році загальну нараду з представниками різних служб міста.

На нараді міський голова розповів про спільні досягнення, представив свій звіт за сто днів роботи на посаді міського голови.

     Примітка редакції: ми нагадаємо читачам, що В.І.Літвіщенко був обраний міським головою у 2015 році більшістю голосів виборців, але до виконання своїх обов’язків його не допускала купка депутатів, яку очолював колишній нардеп Нестеренко.

Також міський голова на нараді представив заплановані заходи з реорганізації та відновлення комунальних підприємств Новомосковська, які на даний час не дають у бюджет міста кошти, а навпаки, живуть за рахунок бюджету.

В.І.Літвіщенко запропонував усім службовцям включатися в роботу та працювати на благо міста, а не сидіти та отримувати зарплатню з бюджету Новомосковська.

Ми пропонуємо вам переглянути відео наради, яке відзняв на свій мобільний телефон голова громадської організації «Новомосковськ – наше місто» Костянтин Пузирь.

Після загальної наради з міським головою окрилені присутні пішли працювати на благо нашого міста.

   Ну, ми так вважаємо!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *