Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську пройшла скандальна зустріч першого заступника мера міста з головами квартальних комітетів.

У Новомосковську пройшла скандальна зустріч першого заступника мера міста з головами квартальних комітетів.

17 января 2020 0 Comments

13.01.2020 року в приміщенні Новомосковського міськвиконкому пройшла зустріч першого заступника мера міста Тараса Здреника з головами квартальних комітетів. Також на зустрічі були присутні керівник комунального підприємства «КП «НККП» Віталій Ракаєв та начальник управління ЖКГ Євген Семенюк.

На зустрічі голови квартальних комітетів та чиновники обговорювали співпрацю та вирішували питання, по  в’язані з вивозом сміття у приватному секторі, а також підвищення тарифів.

Не обійшлось без суперечок та скандалів.

На адресу першого заступника надійшли звинувачення в тому, що він прийшов з Дніпра працювати у Новомосковськ, нічого не робить для розвитку комунального підприємства.

Квартальні скаржились, що із комунального підприємства за сміттям у приватному секторі приїжджає сміттєвоз, який розпадається на очах у людей.

Також квартальні не оминули проблему, пов’язану з незаконним захопленням родиною Решетняків міських кладовищ.

Пряма мова: «31 грудня у мене помер сусід – старенький дідусь, йому за 80 років, о 23-00 год помер, разом з поліцією до хати дідуся приїхали люди Решетняка. Поліція відмовилась підписувати необхідні документи й вимагала відвезти тіло дідуся до моргу. А до моргу, як і завжди, відвозить машина Решетняка, який за це бере з рідні померлого 800 грн», – каже квартальна.

Також люди Андрія Решетняка по ночах без дозволу копають ями для похорону та хоронять, не узгоджуючи з офіційними наглядачами за кладовищами.

Раніше викопати яму для поховання коштувало близько 600 гривень. Зараз, коли контролювати поховання почав Андрій Решетняк, вартість зросла в декілька разів і тепер це коштує 2000-2500 грн, а рідні категорично заборонили самій викопувати яму, щоб поховати померлого.

Як стало відомо від квартальних, міськрайонна поліція давно співпрацює з Решетняком в одній упряжці. Коли квартальні визивають поліцію до померлого, першими на місце приїжджають працівники похоронки Решетняка, а потім поліція.

Також присутні голови квартальних комітетів повідомили, що дружина Андрія Решетняка – Тетяна Решетняк, яка працює директором територіального центру обслуговування Новомосковська, незаконно утримує  бабусю, у якої забрала пенсійну картку. Бабусю замикають у будинку, не випускають на вулицю з хати, до неї приходять тільки раз на тиждень. Бабуся просить допомоги, але представники влади ігнорують цю ситуацію, а сусідів родина Решетняків до бабусі не допускає.

«Прізвище бабусі – Завезіон Ольга Прокопівна, адреса: м. Новомосковськ, вулиця Поштова, будинок 43», – додала квартальна.

Ми сподіваємось, що Новомосковська міськрайонна поліція або прокуратура відреагують на дану інформацію та допоможуть бабусі з визволенням з полону.

Квартальна задала питання першому заступнику Тарасу Здренику: «..одна людина доглядає за старенькими, вона ж їх і хоронить – це нормально?» На жаль, відповідь першим заступником надана не була.

На наш погляд, зустріч пройшла дуже негативно, голови квартальних комітетів розійшлися по домівках не задоволені результатами зустрічі.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *