Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Сміття ціною життя

Сміття ціною життя

28 января 2020 0 Comments

Майже шість років тому в Новомосковську закрили центральний міський сміттєполігон.

Група депутатів, демонструючи, що вони дуже хвилюються за людей, виступила на захист прав мешканців, які живуть у мікрорайоні Кулебівка, де і був розташований центральний міський сміттєполігон.

Хотілось би відразу звернути увагу на те, що ці «борці за права та свободи», серед яких депутати Леонід Матвієнко, Роман Лебедєв, Юрій Карачевцев, небезкорисно діяли щодо закриття сміттєполігону.

Та недовго мешканці Кулебівки задовольнялися закриттям центрального міського сміттєполігону. Після його закриття міські комунальники почали вивозити сміття до іншого сміттєполігону – ТОВ «Екологія», який і був зацікавлений в закритті центрального міського сміттєполігону.

Найімовірніше, господарі ТОВ «Екологія» фінансово зацікавили вказаних депутатів, щоб вони закрили полігон у місті та возили сміття на їхній полігон.

Між тим треба зазначити, що ТОВ «Екологія» розташоване поряд з мікрорайоном Кулебівка та теж завдає суттєвої шкоди навколишньому середовищу й мешканцям, які проживають у мікрорайоні, але вказані депутати на це увагу не звертали.

Після того, як новомосковські комунальники почали вивозити сміття до полігону ТОВ «Екологія», цей полігон доволі часто почав горіти, зробивши життя мешканців Кулебівки взагалі нестерпним.

Мешканці почали масово скаржитись депутатам, але ті нічого не робили, а з часом зовсім припинили реагувати на скарги.

Після чергового загоряння мешканці Кулебівки вийшли на трасу та перекрили її з вимогою закрити сміттєполігон ТОВ «Екологія» та зупинити вивіз сміття на цей полігон.

Після таких дій міська влада прийняла рішення: все міське сміття вивозити на полігон до міста Павлоград.

Майже всі міські комунальні підприємства, відповідальні за вивіз сміття, так і вчинили.

Окрім міського комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» під керівництвом Сергія Нетудихатки.

Незважаючи на рішення міської влади, комунальне підприємство Нетудихатки вивозить міське сміття на полігон ТОВ «Екологія».

Зверніть увагу, не до Павлограду, подалі від нашого міста, а навпаки – до нашого міста, навмисно вбиваючи нашу екологію та наших містян.

І це при тому, що в наших багатоповерхових будинках сміття не вивозиться місяцями, сміттєві баки вщент забиті, сміття випадає з баків та валяється навкруги.

А сміттєвоз комунального підприємства ледве живий, і коли він проїжджає дворами багатоповерхівок, він так скрипить та пищить, що неможливо тримати вікна відчиненими.

Але найстрашніше те, що Нетудихатка, для того, щоб зекономити на бензині, відмовляється, як усі, вивозити сміття до Павлограду, йому дешевше труїти мешканців Новомосковська.

Нам відомо, що дружина Нетудихатки – Тетяна Дакова, використовуючи своє службове становище головного фінансиста міста та депутата, незважаючи на конфлікт інтересів, постійно виділяла з бюджету міста величезні кошти на МКП «НККП», де директором працює Сергій Нетудихатка.

Але куди та на що пішли ці кошти – ніхто не знає….

Ми сподіваємось на те, що мер нашого міста Віктор Іванович Літвіщенко, який декілька місяців тому приступив до виконання своїх обов’язків, знайде час та зверне увагу на цю болючу для міста проблему, яку штучно створює комунальне підприємство Сергія Нетудихатки.

Ми віримо, що мер прийме рішення не на користь грошей, як це робить Нетудихатка, а на користь містян, які прагнуть жити у чистому місті, не втрачаючи здоров’я та життя.

Наше видання звертається до мера міста Віктора Івановича Літвіщенка з проханням звернути увагу на міське комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств», яким керує Сергій Федотович Нетудихатка, та взяти його під свій особистий контроль.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *