Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Як Україна може стояти високо, коли нею керують неуки???” – Ігор Кондратюк

Як Україна може стояти високо, коли нею керують неуки???” – Ігор Кондратюк

27 марта 2020 0 Comments

На своїй сторінці у Facebook Ігор Кондратюк поділився  своїми думками стосовно освіти та політики в Україні. 

Стало відомо, що Україна низько стоїть в міжнародному рейтингу PISA, який оцінює рейтинг шкіл і знань школярів.

А як Україна може стояти високо, коли нею багато років поспіль керують (і задають політичні тренди, що ще важливіше!) банальні неуки, тобто – люди без якісної освіти? Ті, хто просував Януковича у владу, і ті, хто голосував за нього на виборах Президента, хіба не знали, що він – урка-“проффесор”? Урку простіше контролювати, тому і просували такі самі урки! А скільки було міністрів, які бути тупо неосвічені в нормальному сенсі цього слова? Наприклад, міністр юстиції при Януковичу Лукаш закінчила Академію праці і соціальних відносин! Рейтинговий заклад, ага. А скільки у ВР було скандалів про підроблені або куплені дипломи у тих, хто “пише закони”? У однієї Королевської, за деякими даними, усі три дипломи – підроблені. А скільки серед українських чиновників липових і тупих-претупих “кандидатів наук” та “докторів наук”??? А нинішній Президент, що отримав диплом юриста у Кривому Розі, навряд чи має пристойну освіту, оскільки у студентські роки бурхливо грав у КВН, і, за їхніми ж словами – “майже безвилазно жили у Москві” (от гарне було “навчання” в Криворізькому економічному інституті!!!). Розумні чиновники українській владі були не потрібні, бо мають більше розуму від свого начальства. Начальства, яке останні 30 років не створює, а, таке враження – продовжує прихватизацію, і катастрофічно недофінансовує міносвіти та науку як зайві елементи у боротьбі за капітал…

Риба гниє з голови. Оцінки українських школярів, виявляється, прямо пропорційні бажанню українських політиків бути розумними і мати справжню якісну освіту.

P.S. Дописав пост, дивлюсь новину: Волинську ОДА очолив 41-річний… екс-міліціонер з Луганщини, який “працював дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області”. Отже, Волині шостим Гарантом гарантовано сталий прогрес і розвиток під керівництвом дууууже освіченої і розумної людини….. (і ці люди критикували Пороха за його кадрову політику?)

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *