Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Новомосковську з’явиться «СКВЕР ПІЗНАННЯ».

У Новомосковську з’явиться «СКВЕР ПІЗНАННЯ».

10 ноября 2020 0 Comments

Ще однією з ініціатив діючого міського Голови Віктора Літвіщенка стала реалізація подальшого розвитку його програми по благоустрою території міста, місць проживання, покращення комфортного та зручного середовища для новомосковців.
У Новомосковську у 12млистопада поточного року  з’явиться новий «СКВЕР ПІЗНАННЯ» в районі Центральної міської бібліотеки (вул. Паланочна, 17Б).
Проєкт передбачає створення максимально комфортних умов для відпочинку людей різного віку та вподобань. На території скверу будуть висаджені нові дерева, квітники, встановлені яскраві та незвичайні лавки для сидіння та нові освітлювальні опори.
Крім того, в сквері планується встановити декоративну конструкцію з металу, а яку саме – новомосковці дізнаються незабаром.
Міський Голова сподівається, що даний проєкт принесе місту, як практичну користь, збільшуючи кількість місць, де новомосковці і гості міста можуть відпочити, так і естетичне задоволення, створюючи затишну атмосферу на вулицях міста.

Відео взято з ФБ Костянтина Пузиря

До речі, 12 листопада 2020 року очільник міста разом з усіма бажаючими буде проводити облаштування цього скверу. Тому запрошуємо всіх небайдужих спільними зусиллями зробити наше місто ще кращим!
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *