Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

До Яких пір ми будемо дозволяти «директору» 11 коллегіуму знущатися над нашими дітьми?

До Яких пір ми будемо дозволяти «директору» 11 коллегіуму знущатися над нашими дітьми?

8 июня 2021 0 Comments

Третьякова Тетьяна Миколаївна – директор 11 коллегіума – все місто знає цю ганебну особу . Всі мешканці міста  знають скільки років вона займає свою посаду!

Всі знають скільки вчителів і дітей покинули школу бо попали в немилість різкому та на мій погляд не адекватному відношенню до дітей та коллективу школи.

Прийшов час отримувати атестати і почалося …. Тетяна Миколаївна викладає Хімію – за рік викладання моя дитина ( і весь клас) у якої по всім іншим шкільним предметам 8 -12 балів не може отримати атестат бо повинна сама вивчити всю книгу по хімії .

Абсурт – вчитель який повинен навчати -задає дітям самостійно вивчати науку . Дитина 3 дні зубрила і готувалася і прийшла додому я не можу написати і передати в якому стані. Мій піст тут для міста це перший крок . Далі пішла заявка до мінестерства освіти. Є записи розмови на підвищених тонах ( тут невикладаю з єтічних міркувань) Місто повинно знати своїх героіїв і осіб яким ми довіряемо освіту своїх дітей та майбутніх патріотів нашої країни.

Ми сподіваємось на те, що міський голова Сергій Рєзнік не буде поркитати Третьякову Тетьяну Миколаївну.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *