Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

«Нова пошта» почала виплачувати допомогу переселенцям

«Нова пошта» почала виплачувати допомогу переселенцям

10 мая 2022 0 Comments

Поштовий оператор «Нова пошта» почала виплачувати 2200 грн від ООН. Отримати кошти можна у будь-якому відділенні поштового оператора. Новину оприлюднила прес-служба логістичного оператора.

Деталі

Перевага в тому, що вам не потрібно подавати будь-які заявки. Всі дані надає Єдина інформаційна база даних внутрішньо переміщених осіб. Якщо вам потрібно забрати допомогу саме на «Новій пошті», вам потрібно вказати її в способі отримання випилат. Після цього партнер ООН в Україні надішле заявнику код, який необхідний для отримання грошового переказу від Western Union.

Як тільки ви отримаєте код ви зможете отримати допомогу. У відділені вкажіть код оператору та пред’явіть документи. Кошти від ООН переселенцям будуть нараховувати протягом трьох місяців.

Кошти можуть отримати пенсіонери, які мають пенсію до 3 тисяч гривень, багатодітні малозабезпечені сім’ї, та сім’ї з інвалідами. Кожен член сім’ї зможе щомісяця отримувати по 2200 грн. Якщо у вас виникли будь-які питання, ви зможете звернутись до гарячої лінії Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за телефоном 080030771.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *