Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВОЛОНТЕРИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МІСЬКУ ВЛАДУ В РОЗКРАДАННІ ГУМАНІТАРКИ

У НОВОМОСКОВСЬКУ ВОЛОНТЕРИ ЗВИНУВАЧУЮТЬ МІСЬКУ ВЛАДУ В РОЗКРАДАННІ ГУМАНІТАРКИ

6 июня 2022 0 Comments

Волонтери Новомосковська звинуватили міських чиновників у розкладанні гуманітарної допомоги, яка призначена для біженців з окупованих російським агресором територій.
Міський активіст Дмитро Глущенко записав відеоінтерв’ю з Наталією Порембою, яка працює психологом у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська та волонтерською діяльністю.
У своєму інтерв’ю Наталя Поремба звинуватила керівництво центру та безпосередньо заступника міського голови – Ірину Ялову у розкраданні гуманітарної допомоги, яка призначена для біженців.

Наталя стверджує, що вона разом з волонтерами з Новомосковська неодноразово намагалися зустрітися з міським головою, для передачі йому скаргам на систематичне розкрадання гуманітарної допомоги, але міський голова Сергій Рєзнік постійно ухилявся від зустрічей з волонтерами, направляючи їх до своїх заступників. Заступники міського голови, своєю чергою не реагували на скарги та взагалі їх ігнорували.

 Також Наталя вважає, що заступниця міського голови Ірина Ялова, яка відповідає в місті за гуманітарну допомогу, займається розкладанням гуманітарки разом з міським головою, або під його чутким керівництвом.
Розмова заступника міського голови Ірина Ялової з мешканцями в соцмережі:
 Згідно з наданою нашому виданню інформацією, Наталя Паремба та її колеги волонтери днями звернулись до правоохоронних органів з письмовою заявою про вчинення злочину з боку посадових осіб Новомосковської міської влади.

Наші журналісти й надалі будуть слідкувати за цією справою та інформувати читачів.

Дуже цікаво, правоохоронці відреагують на скарги волонтерів?

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *