Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

НОВОМОСКОВСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗВИНУВАТИЛИ МЕРА РЄЗНІКА В РОЗКРАДАННІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

НОВОМОСКОВСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗВИНУВАТИЛИ МЕРА РЄЗНІКА В РОЗКРАДАННІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

14 июня 2022 0 Comments

Депутати Новомосковської міської ради восьмого скликання звинуватили міського голову Новомосковська Сергія Рєзніка та секретаря міськради  в розкраданні бюджетних коштів, які були призначені для територіальної оборони міста та ЗСУ.

Депутати від ВО «Батьківщина», Олександр Мирошник особисто звинуватив міського голову та секретаря в розкраданні  резервних 14 млн грн, що були призначені на оборону міста.

Також депутат Мирошник розповідає як Рєзнік та його поплічники намагались крадені гроші приховати та провести через рішення сесії, переклавши відповідальність на депутатів.

Нагадаємо, що Сергій Рєзнік, до того як став міським головою, знаходився під слідством.  Зараз він теж під слідством, але на нашу думку йому вдалось домовитись з правоохоронцями Дніпропетровської області, щоб кримінальне діло не довели до кінця та його не посадили за ґрати.

Ми вважаємо, що ця ситуація з обвинуваченням міського голови Сергія Рєзніка та його близького оточення в розкраданні бюджетних коштів піде на користь правоохоронцям, які не будуть покривати, закривати очі, а дійсно проведуть розслідування та притягнуть до відповідальності Сергія Рєзніка та його оточення.

Також, ми вважаємо те, що міський голова Сергій Рєзнік та його оточення з «ОПЗЖ» під час воєнного стану розкрадають бюджетні кошти, які призначені для оборони міста, слід розглядати як мародерство.   

Ми звертаємось до Президента України Володимира Олександровича Зеленського та до глави СБУ з проханням взяти під особистий контроль ситуацію у Новомосковську.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *