Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Активісти б’ють насполох, як топитимемо взимку оселі

Активісти б’ють насполох, як топитимемо взимку оселі

15 августа 2022 0 Comments

Дніпропетровщина прийняла з “гарячих точок” понад 300 тисяч вимушених переселенців. Якщо влітку їх всіх вдало було розселено по дачах та селах, турбазах, базах відпочинку, то зараз саме час замислитися, як люди там будуть зимувати у непридатних для зимових умов приміщеннях.

Відомий у Дніпрі громадський активіст Стас Теплов, який вже викупив більше десятка дач, де безплатно поселив вимушених переселенців з окупованих територій, переважно сім’ї з дітьми, хоче привернути увагу суспільства та влади до проблеми з опаленням та водопостачанням взимку, яка виникне невдовзі. Про це активіст написав на своїй сторінці у Facebook.

– Я не бачу новин про масову закупівлю побутових чи індивідуальних фільтрів (під роздачу населенню) для води. Я не бачу новин про роздачу дров населенню. Я не бачу новин про підготовку до масового виробництва простих буржуйок та роздачу їх нужденним. Причепом я скажу, що не бачу і близько превентивну роботу про підготовку людей до простої речі – як топити піч, – перелічує низку кричущих проблем активіст.

Нагадаємо, що сьогодні ж, мер Києва Віталій Кличко попередив, що незабаром уряд знизить нормативи температури повітря у квартирах.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *