Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ РЄЗНІКА, «ОПЗЖ» ТА ВО «БАТЬКІВЩИНА»

КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ РЄЗНІКА, «ОПЗЖ» ТА ВО «БАТЬКІВЩИНА»

30 августа 2022 0 Comments

Завтра відбудеться чергове засідання Новомосковської міської ради. І воно як завжди буде цікавим!
Новомосковська міська рада
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від 22 серпня 2022р.№
XXI сесія
VIII скликання
Про проведення конкурсу щодо здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення у м. Новомосковськ
Опубліковано 22 серпня 2022

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 13.07.2022р. №326 «Про затвердження висновку щодо здійснення державно-приватного партнерства» та рішення Новомосковської міської ради від 14.07.2022р. №727 «Про здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись ст. 13, 14 Закону України «Про державно-приватне партнерство», п. 22 Порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів державної, комунальної власності та об’єктів, які належать Автономній Республіці Крим, затвердженого постановою КМУ від 11.04.2011р. №384 «Деякі питання організації здійснення державно-приватного партнерства», п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Провести конкурс з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення в місті Новомосковськ.
  2. Визначити строк здійснення державно-приватного партнерства 10 (десять) років.
  3. Визначити державним партнером здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення в місті Новомосковськ – територіальну громаду міста Новомосковська в особі Новомосковської міської ради.
  4. Визначити об’єктом державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення у місті Новомосковськ майно територіальної громади міста Новомосковська (комунальної власності), що перебуває на балансі КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» (код за ЕДРПОУ 36615515) (Додаток 1).
  5. Державно-приватне партнерство з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення у місті Новомосковськ здійснюється без державної підтримки та співфінансування з місцевого бюджету.
  6. Затвердити конкурсну документацію з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення в місті Новомосковськ (Додаток 2).
  7. Встановити граничний строк подання заявок на участь у конкурсі – 60 календарних днів, до 16:00 години останнього дня з дати публікації оголошення про проведення конкурсу в офіційному друкованому засобі масової інформації.
  8. Встановити, що граничний строк проведення конкурсу не може перевищувати 150 календарних днів з моменту завершення граничного строку подання конкурсних пропозицій.
  9. Встановити основні кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу та основні критерії визначення переможця конкурсу у відповідності до конкурсної документації з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства з управління, експлуатації та часткової реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення в місті Новомосковськ (Додаток 2).
  10. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Здреник Т.М.), контроль – на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального, дорожнього господарства та питань енергоефективності (Лєбєдєв Р. Г.).

 

Міський голова                      Сергій РЄЗНІК

Додатки
 
На цьому засіданні міський голова Сергій Рєзнік, разом з секретарем міськради від забороненої партії «ОПЗЖ» Володимиром Арутюновим та за підтримки депутатів від ВО «Батьківщина», планують прийняти рішення для реалізації чергових корупційних схем.
 
Про це та інше розповідає політик, а зараз ще й боєць ЗСУ й наш із вами захисник – Дмитро Глущенко.
 
Відео:

 
Наше видання разом з Дмитром Глущенком неодноразово публікували докази, що викривають корупційні та мародерські схеми міського голови Сергія Рєзніка та його поплічника – секретаря міськради Володимира Арутюнова, але правоохоронці Новомосковська не звертають уваги та не реагують та факти криміналу, корупції та мародерства.
 
Ми просимо небайдужих містян та журналістів робити РЕПОСТИ, можливо тоді побаче в соцмережах або почує президент України Володимир Зеленський та міністр МВС України Денис Монастирський.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *