Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У НОВОМОСКОВСЬКУ СБУ НА ХАБАРІ ЗАТРИМАЛИ БЛИЗЬКУ ЛЮДИНУ ДО МЕРА СЕРГІЯ РЄЗНІКА

У НОВОМОСКОВСЬКУ СБУ НА ХАБАРІ ЗАТРИМАЛИ БЛИЗЬКУ ЛЮДИНУ ДО МЕРА СЕРГІЯ РЄЗНІКА

1 декабря 2022 0 Comments

 

Служба безпеки України викрила та затримали чиновника виконавчого комітету Новомосковської міської ради, який відповідав у виконкомі з експропріацію майна та земель громади міста.
Мова йде про начальника управління по роботі з активами виконкому Новомосковської міської ради Березеня Вадима Андрійовича, людину яку до влади привів та посади у тепле крісло особисто Сергія Рєзнік.
Слідчі СБУ  повідомляють, що посадовець Березень Вадим Андрійович був затриманий на хабарі в 8 000 доларів США, який він вимагав та отримав за пролонгацію договору оренди землі на території міста.
Люди з оточення міського голови Сергія Рєзніка  розповідають, що Березень Вадим Андрійович є близькою до міського голови Сергія Рєзніка людиною, саме тому Вадим Андрійович систематично вимагає хабарів за пролонгацію договорів оренди, таким чином діючи виключно в інтересах міського голови.
Як кажуть люди з оточення Рєзніка, Березеня на цю посаду поставив саме міський голова Рєзнік, щоб той збирав з орендаторів хабарі для міського голови.
Активісти Новомосковська стверджують, що  кримінальну справу по Вадиму Березеню замнуть та похоронять, як це завжди було та є у Новомосковську.
На жаль, ніхто з мешканців міста не вірить, що ця справа дійде до суду та хабарника і його покровителя покарають, бо Сергій Рєзнік зробить все, щоб спійманого на хабарі Вадима Березня відпустили, а кримінальну справу закрили.
Нам дуже прикро, що Президент України Володимир Зеленський немає часу звернути свою увагу на Новомосковськ.
У цей вкрай важкий для країни період Новомосковськом як керували, так і продовжують керувати представники забороненої партії “ОПЗЖ” та роблять все для знищення міста.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *