Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Чергове випробування Гуртовим

Чергове випробування Гуртовим

29 марта 2023 0 Comments

Схему «розпилу» землі Губиниської ОТГ Новомосковського району викрили правоохоронці. За даними слідства, ділянки загальною площею 42,67 га перевели у власність знайомих та родичів, використовуючи сфальсифіковані свідоцтва про право на спадщину за заповітом, а потім ці ділянки передали в оренду Фермерському господарству «Яровите» (код 42152828). Зараз «Яровите» орендує 33 пая для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Схему провертала парочка у складі діючого керуючого справами виконавчого апарату Новомосковської районної ради Ігоря Гуртового та державної реєстраторки Васильківської сільської ради Новомосковського району Ольги Бут.

Цивільна дружина пана Гуртового – Бут Ольга Леонідівна – є однією з основних фігурантів кримінального провадження стосовно привласнення земельних ділянок в особливо великих масштабах. У погоні за наживою та великими грошами, вона жертвувала своїми рідними, оформлюючи на них вкрадені земельні ділянки, таким чином роблячи їх співучасниками кримінального злочину», – пишуть у Facebook-групі «Моя рідна Кулебівка» (один з житлових масивів Новомосковська).

Скрин офіційного сайту Новомосковської районної ради

Досудовим розслідуванням встановлено, що у ОСОБА_6 (Гуртовий – ред.), який є колишнім головою Новомосковської РДА Дніпропетровської області, а також депутатом Новомосковської районної ради Дніпропетровської області та має впливові зв`язки серед представників державних органів та органів місцевого самоврядування Новомосковського району та Дніпропетровської області, протягом 2018-2019 років, більш точний час в ході досудового розслідування не встановлено, виник злочинний умисел, направлений на заволодіння земельними ділянками сільськогосподарського призначення, розташованих на території Новомосковського району Дніпропетровської області. Для реалізації злочинного умислу, розробив злочинний план, відповідно до якого ОСОБА_6 разом з іншими, на теперішній час не встановленими особами, займались пошуком земельних ділянок сільськогосподарського призначення без належного правового оформлення права приватної або комунальної власності за певними громадянами або відповідних територіальних громад, та з метою подальшої їх державної реєстрації вирішили реєструвати право власності на земельні ділянки на підконтрольних осіб шляхом підробки свідоцтв про право на спадщину за заповітом, виданих нібито приватним нотаріусом Новомосковського МНО ОСОБА_9, яка ще з 2014 року припинила свою діяльність (реєстраційні та спадкові справи передані в архів)», – йдеться в матеріалах судової справи.

 

Головний редактор місцевої газети «Новомосковська правда» Вадим Червоноштан нагадав, що подібна ситуація вже відбувалася більше десяти років тому, коли Ігор Гуртовий також очолював Новомосковський район. Редактор опублікував фото газетної статті, де йдеться про те, що 17 листопада 2009 року співробітниками УБЕЗ був затриманий голова Новомосковської районної державної адміністрації Ігор Гуртовий:

«У 2007-2008 роках посадові особи Новомосковської райдержадміністрації та відділу земельних ресурсів Новомосковського району сфальсифікували матеріали картографічних характеристик місцевості, у результаті чого острів, який згідно з чинним законодавством не підлягав відчуженню як такий, що належить до водного фонду, перетворився на «півострів» та став об’єктом протиправної оборудки».

За даними Вадима Червоноштана, тоді

«Гуртовий І.І. не був засуджений за скоєні злочини, бо за даними розслідувачів-журналістів, одна з 35 незаконно відчужених земельних ділянок (по 2 га кожна) дісталася тодішньому прокурору Дніпропетровської області».

Земельні Шахраї Новомосковщини

Стаття «Новомосковської правди» Як бачимо, непокаране зло повернулося. І не тільки повернулося, а ще й подвоїлося. На цей раз скоїв зле Гуртовий-молодший. Розказує Вадим Червоноштан:

«11.10.2022 року правоохоронцями був затриманий мешканець міста Новомосковська Гуртовий Богдан Ігорович, син Гуртового Ігоря Івановича, за стрільбу з пневматичної гвинтівки в житловому мікрорайоні міста по вулиці Микити Головка. Результати аналізів показали, що при вчиненні правопорушення він перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння (канабіноїди), про що свідчить висновок лікарів КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської обласної ради».

 

Але в подальшому жодної інформації про притягнення до відповідальності Гуртового Богдана Ігоровича органи поліції не надають.

За інсайдерською інформацією, тато й тут все «порєшал». На його думку, «протягом багатьох років створюється обстановка безкарності, яка лише породжує нові злочини, що їх продовжує скоювати Гуртовий І.І., а це породжує зневіру в здатність правоохоронної системи боротися з порушниками закону і шкодить іміджу України в цілому». Вважаємо, що справа про фальшивих спадкоємців на 42,67 га землі Губиниської ОТГ є черговим випробуванням здатності правоохоронної системи боротися з порушниками закону. Порушниками з високих кабінетів.

Георгій Бригадирів

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *