Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Новомосковськ облаштують камерами відеоспостереження   

Новомосковськ облаштують камерами відеоспостереження   

11 мая 2023 0 Comments

В рамках програми «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» по місту міська влада планує встановити камери відеоспостереження з метою  посилення безпеки городян, захист об’єктів критичної інфраструктури, безпека дорожнього руху.
Камерами відеоспостереження будуть обладнані майже всі в’їзди в місто Новомосковськ, основні дороги та перехрестя, територія поблизу світлофорів, дві площі міста, парк імені Сучкова, місця, де зазвичай скупчуються люди, де проводяться масові заходи, та небезпечні у вечірній час місця.
– В результаті комплексної реалізації програми отримаємо відеонагляд в центрі міста й на мікрорайонах, – прокоментував ці плани міський голова Сергій Рєзнік. – На найближчій сесії визначимося з виділенням коштів під програму «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» , розробимо проєкт, оголосимо тендер для визначення виконавця робіт з обладнання загальноміської системи вуличного відеонагляду.
Також він розповів, що зображення з камер відеоспостереження автоматично записуватиметься на сервер, який буде розміщений у ситуаційному центрі міста. Такий центр створять в якості структурного підрозділу одного з міських комунальних підприємств нашого міста. Центр буде обладнаний сучасною технікою та професійними моніторами, працівники будуть займатися обслуговуванням і адмініструванням системи. До даних ситуаційного центру матиме доступ міська поліція.
Серед 200 запланованих камер відеоспостереження будуть номерні камери, оглядові з зумом, тобто можливістю наближати зображення об’єкта, причому з високою роздільною здатністю.
Такий проєкт наше місто чекало дуже довго, кожна попередня влада за проєкт бралась, розповідала, ПІАРилась, але далі нічого не робила, а місто потребувало в цілях безпеки містян такий проєкт. Наприклад, нещодавно завдяки відеокамерам у Києві поліції вдалося встановити особу та його місцеперебування викрадача дитини лише за одну годину.
Правоохоронці міста розповіли, що програма «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»  також дозволить  підняти рівень розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї, боєприпасів, продажу наркотичних речовин.
Працювали вони чи ні, незрозуміло, але точно можна сказати, що на них були виділені гроші з бюджету міста, також з бюджету кожного місяця виділялись гроші на обслуговування.  По суті – ці камери є муляжем на які місто витратила чи малі кошти. Як повідомляють працівники правоохоронних органів ці камери жодного дня не працювали ще з моменту завершення масштабної реконструкції площі  Героїв, правоохоронці неодноразово звертались з прохання надати відео з камер, але їм відмовляли та казали, що камери нічого не записали. А колишні працівники КП “Муніципальна варта” розповів нам, що встановлені камери відеоспостереження на площі Героїв працювали не всі, більшість з встановлених камер є муляжі, а через деякий час перестали працювати ті які працювали раніше.
Тепер ми розуміємо, що місто давно чекало та потребували реалізації прогами «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО».
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *