Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Мер Новомосковська провів робочу зустріч з мешканцями мікрорайону Подол. 

Мер Новомосковська провів робочу зустріч з мешканцями мікрорайону Подол. 

6 Листопада 2023 0 Comments

Останнім часом вже стало доброю традицією, що міський голова Новомосковську Сергій Рєзнік  регулярно проводить робочі зустрічі з мешканцями мікрорайонів міста, наживо обговорюючи нагальні питання, які їх турбують.
Так і в пройдешню неділю міський голова Сергій Рєзнік разом з керівниками комунальних підприємств провів чергову робочу зустріч з мешканцями міста й цього разу з мікрорайону Подол.
Чергова зустріч із мешканцями мікрорайонів, цього разу 8-го та 9-го кварталів. Люди мали змогу задати різні питання, як мені особисто, так і присутнім на зустрічі представникам комунальних підприємств. Питань було багато – стан доріг, освітлення, вивіз сміття, медицина. Та найголовнішим залишається питання ремонту доріг. Більше 85% доріг на мікрорайонах міста ґрунтові. І я розумію, що це дійсно проблема, адже зробити якісно та надовго таку дорогу неможливо. Лише асфальтування допоможе отримати довготривалий результат. Ми запустили цей процес ще до початку великої війни. Сьогодні, по можливості, намагаємося його продовжити, але запитів настільки багато, що вирішити одномоментно їх неможливо, враховуючи також ситуацію в країні та необхідність підтримки військових. Проте, навіть в цьому році на різноманітних мікрорайонах нам вдалося зробити немало і ми не зупинятимемося. Також мешканці мікрорайону підняли питання зливової каналізації. Дійсно, є такі місця по місту де дуже складно йде вода, адже система зливової каналізації закладена ще в радянські часи, тому її пропускна спроможність зараз не завжди встигає справлятися зі своїми функціями. Комунальні служби в багатьох місцях відновили заасфальтовані дощоприймачі та постійно проводять їх очищення. Хочу подякувати тим, хто виділяє час та приходить на такі зустрічі. Я з вами відвертий та завжди кажу, що попри велике бажання, вирішити всі проблеми й одразу – не реально. Та поступово ми досягнемо кінцевої мети - зробимо наше місто гарним та комфортним для життя.
І на цій зустрічі мешканці мікрорайону Подол разом з міським головою та комунальниками обговорили питання, які їх найбільше турбують, зокрема щодо життя мікрорайону та міста в цілому.
Як і завжди, більшу частину мешканців мікрорайону турбує питання стосовно ремонту доріг.
У Новомосковську мер міста провів зустріч з мешканцями мікрорайону Подол.
Міський голова зазначив, що це проблема всього міста, яку міська влада поступово вирішує. Бувають проблеми із впорядкуванням ґрунтових доріг, але єдина можливість привести ґрунтову дорогу до ладу — це якісно заасфальтувати її. І саме до цього прагне міська влада.
У Новомосковську мер міста провів зустріч з мешканцями мікрорайону Подол.
Також він додав, що потрібно враховувати, що ресурси міста обмежені й ми не можемо вирішити за пару років питання, які накопичувалися в місті десятиліттями та до цього часу залишались не вирішеними.
На кожну таку зустріч я запрошую керівників міських комунальних служб, депутатів і квартальних. Кожен присутній може напряму поставити їм питання, або зазначити наявність певної проблеми“,- Сергій Рєзнік.
Проведення робочих зустрічей на мікрорайонах міста суттєво допомагають краще розуміти ситуацію на мікрорайонах та швидше реагувати на потреби їх мешканців“, – додав міський голова.
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *