Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

ХТО ДОВІВ ДО БАНКРУТСТВА КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»

ХТО ДОВІВ ДО БАНКРУТСТВА КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»

5 Лютого 2024 0 Comments

Започаткування розвалу комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» почалось з далекого 2014 року, на той час містом керував такий собі «господар» Сергій Анатолійович Мороз.

Чому саме «господар», а тому, що на виборах він та його нікчемне оточення позиціонувало його, як справжнього господаря, який все вміє та може.

 

Але після обрання Мороза міським головою місто за короткий час зрозуміло, що Сергій Мороз нікчемний господар, а головне, що його цікавить у цілому світі — це їжа та випивка.

Про це свідчить коротеньке відео, яке демонструє ким на справді є Сергій Мороз.

 

Саме за часів міського голови Сергія Мороза починається повний розвал комунальних підприємства міста, зокрема й тотальний розвал КП «Новомосковськ водоканал».

 

У 2014 році міський голова Мороз своїм наказом призначає начальником КП «Новомосковськ водоканал» відомого в місті афериста та пройдисвіта Головка Олександра Михайловича.

 

Головко, до призначання його начальником КП «Новомосковськ водоканал», ховався від правоохоронних органів на території росії. У «біга» Головко подався після того, як у 2004 – 2010 роках за гроші робив будь-яке рішення Новомосковської міської ради, або міськвиконкому, що не вносилось та не розглядалось депутатами, або членами виконкому.

Наведемо маленький приклад: Головко та його спільники, які працювали в виконкомі та міській раді, підробляли під носом у міського голови Літвіщенка рішення та отримували за це чималі гроші, а через деякий час, у зв’язці з правоохоронцями, робили вилучення рішень по запиту слідчого для того, щоб у майбутньому не повипливали підроблені рішення.

Невдовзі, після таких маніпуляцій люди, які отримували від Головка і його спільників за гроші підроблені рішення, запускали їх в дію. Хтось починав будувати магазини, а хтось будував будинки на березі річки Самара.

Через деякий час правоохоронці все ж таки звернули увагу та зайнялись паном Головком і його спільниками й відкрили кримінальні провадження. Але головний фігурант кримінальних справ Олександр Головко, по рекомендації слідчого, подався в «біга» та переховувався, як ми вже зазначили, на території рф поки кримінальні справи за строком давності правоохоронці не позакривали.

І саме цього чоловіка мер-«господар» Сергій Мороз призначив керувати міськводоканалом та саме завдяки Головку міськводоканал почав тонути в колосальних боргах.

Як ми вже зазначили, після обрання міським головою Новомосковська Сергія Мороза, до міста, після довгих переховувань від правоохоронців, з РФ повертається Олександр Головко, якого Мороз призначає начальником КП «Новомосковськ водоканал». А Головко, своєю чергою, не довго думаючи набирає на підприємство майже всіх аферистів міста, які вміли красти гроші.

Зокрема, на посаду заступника начальника з загальних питань, інвестицій та інновацій Головко взяв добре відомого містянам і не тільки Олександра Радовенчика.

Радовенчик свого часу був депутатом міської ради та за часи депутатства нахапався міської земельки для будівництва магазинів.

До речі, цієї посади на комунальному підприємстві не існувало,  вказану посаду спеціально створили під Радовенчика з метою запровадження його корупційних схем.

Радовенчик запевняв міського голову Сергія Мороза та нового начальника КП «Новомосковськ водоканал» Олександра Головка, що він навчить їх працювати та добре заробляти.

І дійсно, Мороз та Головко на водоканалі заробили чимало!

Пидарас Сергей Мороз и хуесос Александр Головко

Пересічним містянам доводилось лише з сумом спостерігати, як постійно зростають послуги на постачання та відведення води. Мороз та Головок збагачувались, а містяни з кожними зростанням вартості послуг не знали де заробити стільки грошей, щоб мати змогу платити за ці послуги.

Але не цим став відомим в місті пан Радовенчик, а тим, що саме під час будівництва його комерційного об’єкта загинула людина, а він уникнув відповідальності. Також він уникнув відповідальності й за корупційні схеми, впроваджені ним на комунальному підприємстві.

Саме Радовенчик на КП «Новомосковськ міськводоканал» відповідав за втілення корупційних схем та вивід грошей з підприємства, а керівник Головко робив здивований вигляд і казав, що він розбереться та неодмінно звільнить Олександра Радовенчика.

Плинув час, все залишалось на своїх місцях, корупційні схеми працювали, Головко разом з Радовенчиком крали гроші, шляхом виводу їх з підприємства й при цьому розповідали містянам, що на підприємстві зростають борги, з’явились незрозумілі втрати води по дорозі до міста, також вони постійно наголошували, що люди не платять за використання води й продовжували підвищувати вартість послуг на водопостачання, при цьому ані правоохоронці, ані міська влада в особі Сергія Мороза, який отримував свою частку з оборуток, в тому числі й містяни не реагували та мовчали.

 

У 2015 році пройшли чергові вибори, містяни в депутати обрали нових людей, які жодного дня не мешкали в місті, але балотувались у депутати саме в Новомосковську та отримали довіру виборців. До речі, нові обранці потім ховались від мешканців міста, проводячи свої сесійні засідання на закритих комерційних об’єктах під пильною охороною.

Банда Вадима Нестеренко

Нові обранці до Новомосковської міської ради продовжили грабувати місто та містян, вони не захотіли нічого в місті міняти, а тем більше втрачати можливість заробити на старих схемах, саме тому вони залишили на керівних посадах комунальних підприємств тих людей, хто погодився ділитися з ними вкраденими з підприємств грошима.

Тобто, після обрання нових депутатів Олександр Головко залишився на своїй посаді, своєю чергою він залишив на посаді й Олександра Радовенчика. І цей тандем продовжив свої кримінальні справи вже з новою владою, тільки містом на той час вже керував виконуючий обов’язків міського голови, секретар міськради Сергій Горошко.

У 2018 році після черги гучних скандалів, під час яких мешканці міста неодноразово перекривали трасу обласного та міського значення, начальника комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» Олександра Михайловича Головка та його кримінальне оточення звільнили, але не посадили й не примусили повернути вкрадені у Держави та населення гроші.

Митинг под водоканалом в Новомосковске

Новим начальником КП «Новомосковськ водоканал» призначили Віталія Анатолійовича Дакова. Чому його? А тому, що він син Дакової Тетяни Дмитрівни, яка кожну каденцію обирається депутатом Новомосковської міської ради від різних політичних партій, а ще в часи, коли міським головою був Сергій Мороз, то Тетяна Дакова була в нього начальником фінансів.

До речі, коли начальником КП «Новомосковськ водоканал» був Головко, Віталій Даков у нього працював головним інженером.

Після призначення начальником водоканалу Віталія Дакова, на підприємстві майже нічого не змінилось, борги вже були настільки великі, що щось змінити та покращити було практично не можливо. Крім того, борги й надалі продовжували зростати.

У 2020 році місто обрало нову владу та нових депутатів Новомосковської міської ради, які розібравшись в ситуації навколо КП «Новомосковськ водоканал» зруйнували корупційні схеми Головка й Радовенчика, та щосили намагались зберегти комунальне підприємство та робочі місця.  Також, вони постійно виділяли з бюджету гроші, намагаючись врятувати підприємство, але все марно.

 

У КП «Новомосковськ водоканал» були роками накопичені величезні борги, вкрай застаріле обладнання. На підприємстві ніколи не проводили модернізацію обладнання. Інвестиційні програми з року в рік презентувались керівництвом підприємства, але жодного разу не були виконані.

Останнім часом підприємство займалось виключно поточними питання, а старі борги залишались та накопичувались нові.

Усі намагання нових обранців зберегти підприємство приводили до того, що підприємство лише як друшляк поглинало гроші, а з боргової ями не вилазило.

За нашими даними, саме після цього депутати міської ради прийняли рішення запросити до міста сторонню приватну компанію, яка б взяла на себе відповідальність з обслуговування населення водопостачанням, модернізацію обладнання, зокрема існуючих насосних станцій, та яка не буде з бюджету міста висмоктувати кожні пів року гроші.

Як зазначають деякі чинні депутати Новомосковської міської ради, це рішення приймалось дуже не легко, як ми вже зазначили, міська влада та депутати неодноразово намагались зберегти підприємство та робочі місця для мешканців міста, але все було марно.

На місце КП «Новомосковськ водоканал» обслуговувати мешканців пришла приватна компанія ТОВ «КомСіті», яка в першу чергу обновила автопарк, бо реалії сьогодення вимагали це зробити від підприємства ще дуже давно, а також взяла на себе обов’язок провести реконструкцію всіх насосних станцій.

У Новомосковську новий виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. У Новомосковську новий виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. У Новомосковську новий виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. У Новомосковську новий виконавець послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Хотілось би звернути увагу читачів, щоб дехто не міг маніпулювати, що приватна компанія ТОВ «КомСіті» є лише партнером і займається виключно поточною діяльністю з обслуговування населення без передачі права власності на майно комунального підприємства або міста.

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) ТОВ «КОМСІТІ» про укладення ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) ТОВ «КОМСІТІ» про укладення ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

 

Тобто наше місто залишається власником усіх мереж, як це було й раніше.

 

Завантажити публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (багатоквартирний будинок).

Завантажити публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (приватний сектор)

individualniy-dogovir-pro-nadannya-poslug-z-tsentralizovanogo-vodopostachannya-ta-tsentralizovanogo-vodovidvedennya-priv

На цей час в приватній компанії ТОВ «КомСіті» працюють ті ж самі робітники, які працювали на КП «Новомосковськ водоканал», окрім тих, хто був причетних до корупційних схем.

Зазначимо, щоб також уникнути маніпуляцій, ми спілкувалися з деякими працівниками КП «Новомосковськ водоканал», які перейшли працювати до ТОВ «КомСіті», за їх словами, вони виконують ту ж саму роботу і в зарплатні та соціальному захисті нічого не втратили.

Як зазначив один з працівників, той хто працював, той й продовжує й надалі працювати, а ось той, хто робив видимість роботи, той не зміг знайти собі місце на новому підприємстві.

Ми й надалі продовжуватимемо слідкувати за роботою ТОВ «КомСіті» та інформувати наших читачів.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *