Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

На Київщині СБУ затримали любитель Кадирова і “Ахматсили”.

На Київщині СБУ затримали любитель Кадирова і “Ахматсили”.

28 Лютого 2024 0 Comments

На третьому році повномасштабної війни з російським агресором, під Києвом компанія молодих людей у ніч з 24 на 25 лютого відсвяткувала повноліття свого приятеля стріляниною і криками “Ахмат — сила”, на тлі зворушливих дитячих повітряних кульок у вигляді цифри “18”.

За інформацією ЗМІ, так справляли іменини Давида Германа, сина бізнесмена Бориса Германа, який відсидів за організацію замаху на журналіста Аркадія Бабченка.

Тієї ночі, під час комендантської години, коли всі заборонено, а діточкам українських вбивць та олігархів дозволено, сам іменинник — відкрив стрілянину з вогнепальної зброї (пістолета), прокричавши: “Всі разом: Ахмат — сила!”. Зверніть увагу, не СЛАВА УКРАЇНІ!

За даними ЗМІ, Борис Герман був виконавчим директором єдиного на той момент недержавного підприємства з виробництва зброї в Україні — українсько-німецького підприємства з виготовлення зброї “Шмайсер“.
Свого часу він також був помічником нардепів Михайла Гончарова (“Соціалістична партія”) та Ігоря Плохого (“Партія регіонів”).

Батько Бориса Германа — впливовий український бізнесмен Лев Беркович Герман — отримав свій перший великий капітал у 80-х. У численних журналістських розслідуваннях його пов’язують із Михайлом Бродським, а також із Григорієм Суркісом і Віктором Медведчуком, з якими в нього були спільні бізнес-проєкти наприкінці 90-х — на початку 2000-х.

І ось що ми маємо, заможні українські родини ростять діточок які прославляють тих, хто нещадно вбиває їх співвітчизників. Такі не воюють на фронті, на фронт посилають пересічних. Слідкуйте за розвитком цієї ситуації і ви побачите, що ті, хо прославляє під час річниці вторгнення рф в Україну уникнуть відповідальності. Бо в них є гроші! Слава Україні!

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Залишити відповідь

Your email address will not be published / Required fields are marked *