Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Ганьба полковнику української армії, який не виконує своїх обіцянок.(ВІДЕО)

Ганьба полковнику української армії, який не виконує своїх обіцянок.(ВІДЕО)

11 октября 2013 0 Comments

Нагадаємо, що на 38-й сесії Новомосковської міської ради депутат від Партії регіонів Микола Савчук, який є командиром 194-го понтонно-мостового загону державної спеціальної служби у званні полковника, дав слово  присутнім у сесійній залі, що стане на коліна перед усіма якщо в городі на центральній вулиці появиться  освітлення.

Сесія, на якій пролунали обіцянки відбулась 29 серпня 2013 року, та вже на наступний день освітлення на центральній вулиці включили, мер міста Сергій Мороз свої обіцянки, які давав на тій же сесії, виконав.

Сьогодні відбулась 39-а сесія, на жаль депутат-полковник Микола Савчук своїх обіцянок, стати на коліна перед присутніми на сесії, не виконав. Зробивши вид, що нічого не відбулось та ніяких обіцянок ніхто нікому не давав.

На наш погляд, люди які не виконують обіцянок не можуть представляти інтереси своїх виборців у Новомосковський міський раді, а тим паче коли таки люди носять звання полковника української армії.

Нажаль таким як депутат від Партії регіонів Микола Савчук, люди ще довіряють та вибирають депутатами до Новомосковської міської ради.

Сподіваємося на те що мешканці виборчої дільниці від якої пройшов Микола Савчук, зроблять висновки перед тим як вибирати в черговий раз депутата на їхній дільниці.

Дмитро Чайка

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *