Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Апеляційний суд Дніпропетровської області визнав Будима винним у шахрайстві(ВІДЕО)

Апеляційний суд Дніпропетровської області визнав Будима винним у шахрайстві(ВІДЕО)

23 октября 2013 0 Comments

Апеляційний суд Дніпропетровської області визнав Дмитра Будима винним за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Про це повідомила позивач Надія Ткаченко.

«Апеляційний суд Дніпропетровської області визнав Будима винним у шахрайстві. Він отримав 1 рік «умовно» та зобов’язаний частково компенсувати матеріальні збитки», – вказала вона.

При цьому, Надія Ткаченко та інші позивачі не задоволені винесеним рішенням.

«Нам компенсують не всі матеріальні збитки, без урахування інфляції та без компенсації витрат за встановлені у інших підприємців вікна. Але ми не збираємось нічого дарувати Будиму. Будемо звертатись до Європейського суду з прав людини», – продовжила вона.

Також Надія Ткаченко повідомила, що буде радитись зі своїм адвокатом щодо звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

«Можливо, ми будемо звертатись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, бо у нас склалось враження, що суд до нього (Дмитра Будима) дуже поблажливо поставився», – додала вона.

Нагадаємо, 10 жовтня в Апеляційному суді Дніпропетровської області відбулось засідання по справі за позовом 14 постраждалих, які звинувачують у шахрайських діях Дмитра Будима.

Під час судового розгляду справи Дмитро Будим підтвердив, що взяв гроші, але не встановив вікна, і намагався виправдати шахрайство громадською діяльністю та проблемами з міліцією та прокуратурою.

«Суддя питала Будима: «Ви гроші взяли?». Він каже: «Так». «Чому ви не поставили людям вікна?». «Бо у мене були проблеми з міліцією і прокуратурою і я займаюсь громадською діяльністю», – сказав Будим. Так до чого його підприємницька діяльність до громадської?», – цитувала діалог у суді Надія Ткаченко.

Джерело: nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *