Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Юрка Карачевцева зганьбили мешканці Новомосковська (ВІДЕО)

Юрка Карачевцева зганьбили мешканці Новомосковська (ВІДЕО)

1 июня 2014 0 Comments

Останнім часом на сесіях міськради почав з’являтися колишній кандидат на пост мера нашого міста Юрій Карачевцев.

Такі дії з боку пана Карачевцева стали дивовижними для деяких депутатів Новомосковської міської ради, які особисто знають Юрка Карачевцева, та знають, що він просто так не приходить.

З часом стало зрозумілим чому кандидата-невдаху зацікавили сесії міськради, на одній з таких Юрка Карачевцева люди назвали народним мером, але забули назвати якого міста чи республіки. Самопроголошений мер Юрко Карачевцев промовчав, та як ми бачимо ввійшов в роль самопроголошеного мера міста Новомосковськ.

Він фактично на кожній сесії міськради закликає присутніх та депутатів зняти діючого мера Сергія Мороза, постійно закидає Морозу різні звинувачення, які на нашу думку, не мають підґрунтя.

Карачевцев, знайшов собі прибічників, які  йому допомагають зняти діючого мера. Ними є перший помічник самопроголошеного мера – депутат міської ради Леонід Іванович Матвієнко, другій помічник – всім відомій шахрай, Дмитро Васильович Будим. Ці люди постійно бувають присутніми біля Карачевцева, на фото вони поряд с самопроголошеним мером.

Але мешканці нашого міста не згодні з «мером» та його прибічниками. На одній із сесій мешканці виказали свою незгоду криками «ГАНЬБА» в обличчя Карачевцеву, який до речі прийшов на сесію міськради в оточені людей у камуфляжний формі  в нетверезому стані з Дніпропетровського батальна «Дніпро». Людей нашого міста  це не зупинило, вони кричали в обличчя оточенню самопроголошеного мера «ГАНЬБА» «ГЕТЬ З НАШОГО МІСТА», а ті в свою чергу, як побиті собаки пішли геть.

Дмитро Незгодний

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *