Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Шахрай йде на допомогу Правому сектору (ФОТО,ВІДЕО)

Шахрай йде на допомогу Правому сектору (ФОТО,ВІДЕО)

1 июля 2014 0 Comments

На днях на своїй сторінці в соцмережі, керівник Дніпропетровського Правого сектору Андрій Денисенко, розмістив фотографію з відомим в місті Новомосковську  шахраєм Дмитром Будимом. На фото Денисенко тримає в руках автомат Калашнікова, який він взяв у шахрая Будима. Під фото Андрій написав «Брат за брата»

Невже правий сектор братається з засудженими за шахрайство та підтримує, таких як Дмитро Будим?

На фото видно, що засуджений за шахрайство Новомосковським міськрайонним судом Дмитро Будим, приїхав на автомобілі, на якому написано «Батальйон Дніпро». Виходе, що відомий шахрай служить у батальйоні Ігоря Коломойського та ще носить зброю.

Мабуть губернатор Дніпропетровської області з’їхав з глузду, набираючи таких як Дмитро Будим до себе в батальйон «Дніпро» та ще й видає вогнепальну зброю.

Нагадаємо читачам, що Дмитро Будим був засуджений Новомосковським міськрайонним судом за шахрайські дії з пластиковими вікнами, також Будим неодноразово приймав участь у зміні влади в місті Новомосковськ, але чомусь правоохоронні органи не звертають уваги та ще й мовчать коли у засудженого в руках вогнепальна зброя.

Люди на майдані проливали свою кров для того, щоб змінилась влада та покращилось життя в нашій країні, а отримали  олігархів при владі та шахраїв зі зброєю.

Ми звертаємось до правоохоронних органів Дніпропетровської області, будь ласка зверніть увагу на приведенні факти, фото, відео та відреагуйте.

Дмитро Незгодний

Budim Denisenkoi Исповедь Будыма 1 Долбон Будым Будым избил бабушку10397106_658645610886163_8727321585785738680_o

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *