Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Комуністи “накопали” на Симоненка компромат та хочуть його скинути

Комуністи “накопали” на Симоненка компромат та хочуть його скинути

1 июля 2014 0 Comments

Народні депутати, які сьогодні вийшли із фракції КПУ, наполягають на радикальній зміні керівництва партії.

Про це повідомив один з таких депутатів Олександр Голуб. За його словами, для нього “це було дуже тяжке рішення, тому що фактично півжиття було віддано партії”.

“Але в мене відбулася у п’ятницю зустріч з однією людиною, від якої я дізнався інформацію, яка мене просто шокувала”, – додав він. Голуб не став розповідати деталі, але зазначив, що йдеться про джерела фінансування партії, про витрати.

Як наголосив Голуб, народні депутати, які заявили про вихід із фракції КПУ, вимагають якнайшвидших “радикальних змін у керівництві партії”. Читайте також: Турчинов доручив перевірити, чому КПУ досі не розпустили “Ми розуміємо, що фактично партію призводять до катастрофи, плану дій немає, немає чіткої позиції за жодним із принципових питань.

Якщо не змінити радикально керівництво партії, то партія зазнає політичного краху”, – наголосив Голуб, передає УНІАН.  На думку Голуба, партію повинен очолити перший секретар луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров. На запитання, чи планують Голуб і ще п’ять його колег увійти до якоїсь групи чи фракції парламенту, він відповів: “Поки що ні”. За його словами, їм робили “різні пропозиції”, але вони “ще сподіваються на зміни в партії”. За словами Голуба, якщо зміни не відбудуться, тоді ухвалюватиметься рішення щодо варіантів подальшої роботи в парламенті, у тому числі у складі якоїсь групи.

Джерело: tsn.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *