Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Скільки коштує розпломбування та повірка лічильника води і чи повинні ми за це платити?

Скільки коштує розпломбування та повірка лічильника води і чи повинні ми за це платити?

26 ноября 2014 0 Comments

Хороше питання і виникло воно не сьогодні. Взагалі підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення Нікопольським міськводоканалом ще з самого початку викликало багато запитань. Нікопольська міська рада, як орган місцевого самоврядування, повинна діяти від імені та в інтересах своєї громади – всіх мешканців м. Нікополь.
Всі рішення, які стосуються підвищення плати на послуги, повинні бути економічно обґрунтованими та не погіршувати матеріального стану громадян та якості цих послуг. Так от виникає питання, чи рішення виконкому ,на яке посилається С. Петикян в статті «Репортер» від 20.11.2014р., про перелік платних послуг , які надає міськводоканал, як комунальне підприємство, власником якого є громада м. Нікополь, є економічно обґрунтованим і чи відповідає воно інтересам громади? Бо ця вартість послуги на повірку лічильника води становить майже 300гр.
Але це ще все. Ми зверталися до в.о. міського голови Фісака А.П. розглянути це питання на сесії міської ради. На що отримали відповідь, що Нікопольська міська рада не має відношення на зміну або прийняття тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Така відповідь була отримана за підписом С.М.Донця. В ній він ще посилався на Постанову КМУ від 01.06.2011р. №869 та рекомендував для обслуговування приладів обліку води укладати договір з КП «НВУВКГ» НМР.
Так от саме до цієї Постанови, на яку посилався пан Донець С.М. внесені зміни від 01.10.2014р за №532, що «до складу витрат на збут послуг централізованого постачання холодної води включаються витрати, безпосередньо пов‘язані із збутом послуг споживачам, зокрема, витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, роз пломбування та опломбування, а також витрати на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води.» Отже, тарифи на водопостачання у нас підвищені майже в 2.5 рази, а кількість та якість послуг – ні.
Замісник керівника міськводоканал С. Петикян посилається на рішення виконкому, виконком відправляє до міськводоканалу. Тобто, таке собі перекидання відповідальності, переписка та затягування часу.

Таке враження, що міськводоканал, перш ніж виконати вище згадану Постанову КМУ та подбати про своїх громадян, вирішили «віджати» трішечки грошей із своїх власників.

 Платити чи ні, вирішувати кожному окремо. Але перш ніж віддати свої кровні, зверніть з вимогою до в.о. міського голови Фісак А.П. виконати Постанову КМУ та скасувати ганебне рішення виконкому про перелік платних послуг, які надає міськводоканал на сьогоднішній день та на яке посилається С.Петикян.

Шутько Н.С. людина, громадянка України, пенсіонер

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *