Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Порошенко продавав зброю бойовикам і залишився винен гроші, – Безлєр (ВІДЕО)

Порошенко продавав зброю бойовикам і залишився винен гроші, – Безлєр (ВІДЕО)

29 ноября 2014 0 Comments

Колишній лідер горлівських бойовиків Горлівки Ігор Безлэр на прізвисько «Бэс» заявляє, що в свій час тісно співпрацював в питанні постачань зброї з нинішнім президентом України Петром Порошенко, ще до його обрання. «Бєс» звинувачує Порошенка про недопоставки озброєння на суму 450 000 гривень. Про це йдеться в відеообращении Безлера, новину передає Преса України.

Як стверджує бойовик, радник міністра оборони України Олександр Данилюк дезінформував українське суспільство заявивши, що російські спецслужби ліквідували Безлєра (Бєса), разом з оточенням, за його непокору російському військовому командуванню. На даний момент «Бєс» живий-здоровий і знаходиться в тилу української армії – в Полтавській області. Цікаво, що під час цієї заяви, Безлєр одягнений у камуфляжний костюм і має при собі зброю.

«Передаю вам привіт з однієї області, де цар Петро Шведського короля-то побив (битва відбулася під Полтавою)», – повідомляє бойовик.

Колишній горлівський терорист звинуватив президента Петра Порошенка в торгівлі зброєю та військовою технікою, і стверджує, що той навіть залишився винен «ополченцям» 450 000 гривень.

«Задайте питання пану Герасимову (радник голови МВС Авакова), звідки в обложеній Горлівці з’являлася зброя у великих кількостях. Українські полонені, які його розвантажували, підтвердять, що зброя поставлялася з України та на пакувальних аркушах українською мовою було написано – які боєприпаси і яка зброя», – повідомляє Безлєр.

При цьому, відставний бойовик стверджує, що поставки здійснювалися безпосередньо через «пані Герасимову і пана Петра Порошенко», причому з періодичністю раз в три дні і в значних обсягах – повними «УРАЛами».

При цьому, бандит насміхається над щирістю простих українців, які збирали телефонами на екіпіровку армії по 5 грн. Як стверджує «Бєс» – ціна автомата для них становила 1900 гривень, а ціна БТРа була в межах 19000 гривень, «на рахунок танків не домовилися». Безлер переконаний, що Порошенко проводить «АТО» навмисне, метою цього є лише необхідність «приховати факти своїх поставок зброї зі складів».

Джерело: uapress.info

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *