Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

У Харкові відмовились визнавати Росію агресором: Кернес заявив про «важливі зв’язки»

У Харкові відмовились визнавати Росію агресором: Кернес заявив про «важливі зв’язки»

25 февраля 2015 0 Comments

Харківська міська рада відмовилася включити питання про визнання Росії агресором до порядку денного своєї чергової сесії За  включення цього питання до розгляду проголосували 19 депутатів, 47 – проти, троє утримались, повідомляють  Патріоти  України з посиланням на Еспресо.TV.

Внести відповідне питання на розгляд депутатів Харківської міськради просив депутат Дмитро Маринін. Однак мер міста  Геннадій Кернес не підтримав цю ініціативу. “Ось зараз людина пропонує визнати Росію агресором. По-перше, не наша компетенція, друге – порушення регламенту, ніхто даного питання не розглядав. Також я хочу сказати, що Харків – прикордонне місто, і ми всі знаємо, скільки у нас є зв’язків особистих, що не особистих, підприємств пов’язує з Російською Федерацією.

Тому я хочу, щоб такі питання дуже – дуже політичні, в цьому залі не розглядалися”, – заявив Кернес. Тим часом, під стінами мерії зібралось кілька десятків активістів, які тримали в руках українські прапори та плакати з написом “Депутати-визнайте Росію країною-агресором”, “Вічна пам`ять жертвам теракту”. Вхід до будівлі охороняють два десятки правоохоронців. Нагадаємо, раніше Геннадій Кернес заявив, що нікого не підривав і взагалі – «за мир во всем мире».

Джерело: patrioty.org.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *