Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Місто минулих століть

Місто минулих століть

26 февраля 2015 0 Comments

Місто минулих століть…Яким воно було? Наскільки змінилося? Ми вже ніколи не зможемо побачити, яким був Новомосковськ 100-150 років тому. Та у кожного міста є своя пам’ять, закарбована у старих родинних світлинах, реліквіях або просто старовинних речах, які вже не використовуються у сьогоденні, але дорогі нам, як спогади про наших батьків, дідів, прадідів.

Місто минулих століть…Його німими свідками залишились старі будівлі, що стоять непоміченими, затиснуті багатоповерхівками і дивляться своїми широкими очима-вікнами на світ, що так змінився. Стоять вони на старовинних вулицях Кущівській, Запорізькій, Січовій, Тарловській. Стоять понад старих шляхів, бруківка яких вже давно вкрита асфальтом і вже мабуть і не пам’ятає, коли в останнє чула цокіт кінських копит та скрип каретних екіпажів.

У стінах Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського 18 лютого 2015 р. відкрилася виставка «Місто минулих століть», яка буде діяти протягом місяця на виставці Ви зможете побачити музейні колекції світлин, як старовинні сімейні фото так і зображення будівель міста, у тому числі тих, що не збереглися до наших часів (зруйновані церкви, ремісниче училище, млини, тощо, давні документи, посуд, книги,дивовижний старовинний фотоапарат та інші речі духовного та світського життя Новомосковська ХІХ – початку ХХ століття.

IMG_1374 IMG_1369 IMG_1388

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *