Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

РОБИТИ ДОБРО – НЕ ВАЖКО, ГОЛОВНЕ МАТИ БАЖАННЯ.

РОБИТИ ДОБРО – НЕ ВАЖКО, ГОЛОВНЕ МАТИ БАЖАННЯ.

14 марта 2015 0 Comments

До нас у редакцію надійшло звернення від заслуженого педагога нашого міста, яка в даний момент є пенсіонером, ми не змогли не відреагувати на цей, здавалося б банальний випадок. Зі слів мешканки нашого міста, забігаючи вперед ми скажемо, що наша редакція особисто переконалися в правдивості написаного. В один із суботніх днів, проходячи по центральній частині нашого міста, Наталія Григорівна отримала від розповсюджувачів рекламної продукції, брошуру. Зміст наголошувала: найдоступніші ціни на натяжні стелі, з високим рівнем якості і установки. Наша героїня в сімейному колі за чашкою чаю, обговорила проведення ремонту. Мотивація була проста, гроші знецінюються, поки є, як кажуть, грошова маса, хоча і не велика, сімейний рада прийняла одноголосне рішення про часткове ремонті.

Після було звернення у фірму з проханням виготовлення і монтажу натяжних стель.

Зі зрозумілих причин, ми не маємо право називати назва фірми, тому даний спір на розгляді в суді.

Уклавши договір на виконання робіт з монтажу та встановлення натяжної стелі, героїня зраділа низькою ціною, і, як вона думала, високій якості. Але незабаром радість змінилася на прикрість. По закінченню робот, прикрість перейшло просто у відчаї, гроші ополчилися, договір укладено, обіцяного якості не було. Низька вартість дала про себе знати не тільки на якості матеріалів, але й на зіпсованому зовнішнім виглядом кімнати. З купою недоліків, які не можна не помітити.

«Горе-майстри» примудрилися зіпсувати зовнішній вигляд свежепоклеенних шпалер в ході монтажу натяжної стелі. Конструкція була виконана настільки недбало і грубо, що, здавалося б, вже не виправити таке ніколи.

Ми, не є рекламним порталом і не просуваємо діяльність різних організацій і фірм. Але на прохання заслуженого людини нашого міста ми не змогли не відгукнутися.

Після ремонту від відчаю наша героїня звернулася до приватного підприємця, який теж виробляє такі ж роботи. На прохання, як його героїня називає Кирило, з радістю погодився допомогти виправити той жах, який наробила «професійна фірма» з міста Дніпропетровська.

Нова ремонтна бригада під управлінням Кирила те неподобство, яке до неї здійснила «професійна фірма» усунула і наша героїня Наталя Григорівна отримала, як кажуть бажаний результат. Правда не з першого разу, але за ті ж гроші. Тому як Кирило і його приватне підприємство «Lucky Star» увійшов до положення своєї знайомої заслуженою пенсіонерки, і виконав ремонтні роботи за рахунок підприємства.

У свою чергу наша редакція дякує директора приватного підприємства «Lucky Star» Кирила, за безкорисливу допомогу пенсіонерці Наталії Григорівні.

Шановні читачі, жителі, підприємці, давайте робити добро тим хто його потребує, не вимагаючи натомість нічого.

Вадим Красноштан

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *