Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Коломойський приїхав на “розборки” в офіс “Укртранснафти” – депутат

Коломойський приїхав на “розборки” в офіс “Укртранснафти” – депутат

19 марта 2015 0 Comments

Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей прибув в офіс держкомпанії “Укртранснафта”.

Про це повідомив депутат від БПП Сергій Лещенко з посиланням на слова в.о. голови “Укртранснафти”.

“За словами в.о. голови “Укртранснафти”, Коломойський особисто в супроводі озброєних людей-автоматників прибув в офіс цієї державної компанії, щоб витіснити з офісу нового керівника і силою повернути на місце свого менеджера пана Лазорка, який оплачував сотні мільйонів гривень Коломойському за злиту з системи нафтопроводів сировину”, – йдеться на Facebook-сторінці депутата.

“На місце зіткнення виїхав міністр енергетики Демчишин. Назрівають зіткнення в офісі “Укртранснафти” на вулиці Кутузова 17/8. Виривати олігархічні ікла складно, але без цього ми ніколи не побудуємо нормальну країну”, – написав Лещенко.

За даними “Української правди”, станом на 20:00 Лазорко перебуває у кабінеті та не збирається його залишати. До офісу компанії, окрім Коломойського, прибув міністр енергетики Володимир Демчишин, заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан, глава наглядової ради “Нафтогазу” Олександр Савченко, а також депутати Віталія Хомутинника.

До офісу нікого не пускають.

Запахло керосином. По словам и.о. главы “Укртранснафты”, Коломойский ЛИЧНО в сопровождении вооруженных людей-автоматчиков прибыл в офис этой государственной компании, чтобы вытеснить из офиса нового руководителя и силой вернуть на место своего менеджера господина Лазорко, который оплачивал сотни миллионов гривен Коломойскому за слитое из системы нефтепроводов сырье. На место столкновения выехал министр энергетики Демчишин. Назревают столкновения в офисе “Укртранснафты” на улице Кутузова 17/8. Вырывать олигархические клыки сложно, но без этого мы никогда не построим нормальную страну.

11111 22222 333333 4444

 

Станом на 22:00 у будівлі залишаються Коломойський та Лазорко,  а також депутати – від “Самопомочі” Вікторія Войцицька та  від БПП Павло Різаненко.

Міністр Демчишин та тимчасово виконуючий обов’язки голови правління “Укртранснафти” Юрій Мірошник поїхали з офісу компанії.

 Министр энергетики Демчишин после встречи с Коломойским в заблокированном здании Укртранснафты рассказал, что тот не верит в достоверность документов об отстранении ставленника “Привата” Лазорко. Поэтому забаррикадировался внутри, чтобы изучить документы. Демчишин уехал, сказав, что не будет обострять ситуацию, прося милицию о силовом освобождении здания Укртранснафты. Он надеется, что Коломойский сам разблокирует помещение. Для справки, на счетах государственной Укртранснафты в Приватбанке аккумулировано более 1,5 млрд гривен. Есть за что бороться олигарху.

Як відомо, у четвер на засіданні Наглядової ради ПАТ “Укртранснафта” було ухвалене рішення про відсторонення Олександра Лазорка від виконання обов’язків голови правління товариства з 19 березня 2015 року.

Лазорко не захотів залишати своє робоче місце та забарикадувався в кабінеті. Після чого у будівлю прибули люди в штатському, які допомогли Мірошнику зайняти кабінет голови.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин ініціював звільнення Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи “Приват”.

Окрім того, 19 березня Верховна Рада остаточно позбавила Коломойського контролю над “Укрнафтою”.

Українська правда

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *