Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Комерсанти на учнях з Новомосковська бажають заробити?

Комерсанти на учнях з Новомосковська бажають заробити?

10 июня 2015 0 Comments

Вражена зухвалістю та нахабством підприємства ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке забезпечує організацію харчування в школах міста. З понеділка вулиці Новомосковська прикрасили оголошення з вибаченням підприємства, що забезпечує харчування на пришкільних таборах в школах, з приводу меню та покращення харчування за батьківські кошти.

Виникає питання: чому ж не вибачалося ТОВ «Контракт Продрезерв 5» коли мав місце факт обкрадання дітей у СЗШ № 17?, чи коли у СЗШ № 2 було зафіксовано факт наявності неякісних продуктів?, чи порушення санітарних норм у   СЗШ № 13? і т.д.

По даним фактам керівництво ТОВ «Контракт Продрезерв 5» отримало відповідні претензії, щодо усунення порушень.

Зараз, проходить оздоровча компанія в усіх закладах міста. Більшість батьків вдячні, за те що у наш непростий час, міська влада, винайшла можливість забезпечити безкоштовне харчування 50% дітей, які оздоровлюються у пришкільних таборах, крім того не підвищена батьківська плата за перебування у таборі,  і є можливість забезпечити якісне дозвілля.

Який цинізм треба мати, щоб писати подібні оголошення, адже зрозуміло, навіть пересічному громадянину, що мета подібних листівок не здоров’я дітей, а корисна нажива своєї кишені?!

Начальник управління освіти

Н.І.Падашуля

--_---Партизанская листовка депутат Шаркуна 1

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *