Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

На Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони. (Фото)

На Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони. (Фото)

11 июня 2015 0 Comments

На Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони, в яких беруть участь військовослужбовці Збройних Сил України та органи місцевої влади.

На базі загальновійськового полігону бійці загонів територіальної оборони вдосконалюють навички з предметів бойової підготовки. На навчальних місцях вони вивчають матеріально-технічну частину стрілецької зброї, займається вогневою, тактичною, інженерною, військово-медичною підготовкою тощо.

Під керівництвом досвідчених офіцерів-інструкторів особовий склад навчається протидіяти умовним терористам у складі тактичних груп, відпрацьовує дії під час різноманітних сценаріїв ведення бою та виконує вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами, з різних положень.

Крім того, на цьому етапі навчань особлива увага приділяється відпрацюванню практичних завдань по охороні та обороні стратегічно важливих об’єктів області та міста.

За словами командирів, метою постійних системних тренувань є доведення до автоматизму дій кожного бійця за будь-яких ситуацій бою. Головна мета — здатність підрозділів виконувати визначені завдання.

Игорь Гуртовой

 

Игорь Г

партизаны 1партизаны

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *