Наше Місто

Iнформаційний портал Новомосковська

Сміттєзвалище Новомосковська працювало та працює (ФОТО,ВІДЕО)

Сміттєзвалище Новомосковська працювало та працює (ФОТО,ВІДЕО)

15 июня 2015 0 Comments

До такого висновку прийшла наша редакція після того, як отримала фото та відео з міського сміттєзвалища.

Новомосковський відділок міліції у четверг провів рейд-перевірку місцевого сміттєзвалища. Зі слів присутніх вони були здивовані, побачивши на сміттєзвлалищі машини, які привезли відходи та саморобну лінію з сортування сміття.

Обслуговували цю саму саморобну лінію близько десятка людей, які також були дещо здивовані приїздом міліції.

Дивно те, що декілька днів тому на мікрорайоні «Кулебівка», де саме і  розташоване сміттєзвалище, проводив свої збори Народний обранець Вадим Нестеренко. Організатором цієї зустрічі був депутат Новомосковської міської ради Леонід Матвієнко, який мешкає поряд з тим самим «непрацюючим» сміттєзвалищем. Невже депутат міськради не бачив що воно все-таки працює і чому не розповів про це Вадиму Нестеренко?

Якісь дива відбуваються з цим місцем. Міський голова Сергій Мороз рапортує про те, що фактично сміттєзвалище закрите, депутати, які ініціювали закриття, в свою чергу теж стверджують що вона не працює. Але при цьому всьому на в’їзді розташований контрольно-пропускний пункт, через який щодня заїздить машина і завозить сміття. Куди дивляться наші можновладці?

Складається враження, що мешканцям мікрорайону «Кулебівка» усі брешуть перед черговими виборами до міської ради.

Прикро, що мешканці, які у жовтні голосуватимуть за нових депутатів Новомосковської міської ради, не згадають тих, хто їх фактично обманює та використовує щоб потрапити до депутатів міськради перед кожними виборами.

Сподіваємося на те, що правоохоронці все зафіксували, зможуть довести діло до логічного кінця та покарати винних.

Місто на Самарі

Изображение 1627 Изображение 1628 Изображение 1629 Изображение 1630 Изображение 1631 Изображение 1632 Изображение 1634 Изображение 1645 Изображение 1646 Изображение 1647

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

Добавить комментарий

Your email address will not be published / Required fields are marked *